kat iptali hakkında

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gereksiz olduğu kısmına katılmıyorum. çevre kirliğini önleme en önemli parçadır. 2lt bir motorda güzel bir egzoz manifoldu ile birlikte ancak 6-7 hp güç kazanırsın. ama tek başına kat. iptali fazla bir etki edermi bilmem. üst devirlerde rahatlayım derken alt devirlerin ölmesin.... buna dikkat et. sadece ses istersen lafım yok....

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz ses biraz performans artışı için aracı rahatlatıyor yüksek devirlerde + güç sağlıyor diye biliyorum. Bende zaten yüksek devirlerde kullanıyorum..Motoru iyi olan araçlarda da gereksiz bi parçaymış..vs...

katalitik konvertör bitmedikçe çıkartma derim. çünkü bu dediklerin 1.6 litrelik bir motor için geçerli değil :) üst devirlerde kullanmaya devam edersen aracının daha fazla yağ yaktığını göreceksin. bunun yanında daha fazla yakıt sarfiyatın olacak. yine diyorum 1.6 litre atmosferik ve 100 hp bir motodan bunları beklemek demek boşa umutlanmak olur. ama bu arabanı sat ve 94 model astra gsi al ve onu yükle hatta turbo beslemeli bir motor haline getir.. daha ucuz :)

ziya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katalitik konvertör bitmedikçe çıkartma derim. çünkü bu dediklerin 1.6 litrelik bir motor için geçerli değil :) üst devirlerde kullanmaya devam edersen aracının daha fazla yağ yaktığını göreceksin. bunun yanında daha fazla yakıt sarfiyatın olacak. yine diyorum 1.6 litre atmosferik ve 100 hp bir motodan bunları beklemek demek boşa umutlanmak olur. ama bu arabanı sat ve 94 model astra gsi al ve onu yükle hatta turbo beslemeli bir motor haline getir.. daha ucuz :)

olay çözülmüş tebrik ederim

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egszcular da uyanık
hem senin kat. alıcak hem üste para alacak
kat.ı da çıkma diye en az 300-400 kağıttan satıcak...
verme

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
izlenimlerini öğrenebilirmiyim alt devirlerde kayıp var mı üst devirlerde fark oldu mu ? yakıt durumu ne ?

ekicimert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır yanlış anlamışsın kat'ı iptal ettirmeyi iptal ettim yani bu kadar yorumun üzerine yaptırmadım