Kasko hakkında yardım

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko hakkında yardım

7mart2014 de benim sigorta kasko bitiyor bakalım ne çıkacak 012uhu 012uhu 012uhu 012uhu 012uhu general__p

pesimistyLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
Ben bu sene grupoma dan genişletilmiş kasko yaptırdım icinde hersey var anahtar dan mini onarımdan yetkili servisten orijinal parçadan anlayacağınız yok yok 890 TL ye yaptırdım  daha önce 2 yıllık hasarsizlik indirimi ve meslek indirimi ike birlikte grupomayi 2 yıl kullandın memnun kaldım mini onarımlarıda tramer de gözükmüyor forumda bazı arkadaşların X firmadan yaptırdığı mini onarımlar tramerde çıkıyor mus  bu ayrıntıya da dikkat ederseniz iyi olur ...

Benimde kasko groupama fakat Autoking le olan anlaşmaları bitmiş Rs mini onarımla anlaşmalıymış kasko yaptıracak arkadaşlar buna da dikkat etsin.

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için. Bir sorum daha olacak. %30 hasarsızlık indiriminden yararlanmak için aynı kasko şirketinden mi yaptırmak lazım kaskoyu?

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pesimistyLE link' Alıntı:
Benimde kasko groupama fakat Autoking le olan anlaşmaları bitmiş Rs mini onarımla anlaşmalıymış kasko yaptıracak arkadaşlar buna da dikkat etsin.
ben 12 şubatta yaptırdım grupamadan ve autokingle anlaşmalıydı yani benim kaskoda mini onarım autokingle anlaşmalı
ayrıca ben de grupamayı tavsiye ederim en çok da cam değişimi için orjinalini takıyorlar çoğu firma yan sanayi takıyor...

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2010 model opel astra 1.6 t araç kasko 674 TL güneş sigorta...

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GROUPAMA TAVSİYE EDERİM KASKO İÇİN ARKADAŞLAR TRAFİK SİGORTASINDA İSE AXA GENELDE EN UYGUN FİYATI VERİYOR...

ersinyaprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birçok arkadaş gropama yı öneriyor. Hiç aklımda yoktu mesela ancak seçenekler arasında girmiş durumda :D thnxx

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de yapıkredi sigortadan 2013 eylülde 1050 tl gibi bir rakama yaptırdım. Ama önceki aracımın kaskosunu devam ettirdiğimden o aracın hasarsızlığından faydalandım. Memnunum veya değilim konusunda bir şey diyemeyeceğim çünkü çok şükür ihtiyacım olmadı kaskoya. İnşallah da olmaz.

leventdk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2013 Enjoy Active  geçen sene axa sigortadan full (navi dahil) 1090 tl ye yaptırmıştım. bu sene aviva dan meslek indirimiyle full kaskoyu 690 tl ye yaptırdım.. aviva dan fiyat almanızı tavsiye ederim..

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ersinyaprak link' Alıntı:
Birçok arkadaş gropama yı öneriyor. Hiç aklımda yoktu mesela ancak seçenekler arasında girmiş durumda :D thnxx

Ben de groupamadan yaptrdım memnunum gayet en uygun fıyatı onlar verdı; bır kez araca ıhtıyacım oldu 1 hafta verdıler 3 gunde işim bitti gelın alın dedım abi kalsın sen de bır sey olmaz 1 hafta sonra alırız dedıler:) yalnız benım duydugum tek konu pert durumunda sıkıntı cıkarabılıyorlarmıs falan dedıler ama bu konuda bır deneyımım yok.