Kasko Fiyatları

ceyhunistanbul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

hakkinenk link' Alıntı:
aksigortadan bir kere yaptırdım bir daha tövbe ettim.

Niçin o kadar mı kötü Aksigorta?

Ben de 10 gün kadar önce Antalya'dan aldım aracımı. 2012 Model 1,3CDti Enjoy Plus, araç 07 plaka, ben istanbulda ikamet ediyorum, yaşım 28, 10 yıllık ehliyetim var, aracımda hasar kaydı yok. Genelde 2000Tl ve üzeriydi aldığım teklifler. Antalya'da Mapfre Sigorta'dan orjinal parça kullanımıyla kendi servislerinde yapılması vs bi uygulamaları varmış bu kaskoyu 1750TL'ye yaptırdım. Bugün başka teklifler için araştırdım ve en düşük teklifi Aksigortadan 1250TL olarak aldım, muafiyetsiz genişletilmiş kasko dediler. Sultangazi'de oturuyorum ve Aksigorta'nın Bayrampaşa Odak Opel yetkili servisiyle anlaşması da var.
Aksigorta hakkında yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. 500TL ciddi bir fark. Eğer iyi eleştiriler alırsam hemen kaskomu iptal ettirip aksigortadan yaptıracağım.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen sene aracımı satın aldığımda anadoludan full kasko 1580tlye yaptırmıştım. Bu sene yenileme için fiyat aldım. Hasarsızlık indirimli Anadolu full kasko 1530tl, hasarsızlık indirimli ve 1500tl navi bedelide dahil Axa ful kasko 1100tl. Tabiki Axa'ya geçiş yapacağım. :) Trafik sigortam da axadan 230tlye yapılacak. 

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cuma günü kaskomu yenileteceğmim Generali Axa Sompo Ray Genel  ve Allianz sigorta firmalarından hangisini tavsiye edersiniz

yildirim451

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Grupama dan  genişletilmiş oto kaskosu 580 liradan yaptırdım. Araç sigortası ise 218 lira

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
aksigortadan bir kere yaptırdım bir daha tövbe ettim.
+1
çalışanları ve çalışma sistemi berbattır.
Umarım kimsenin kaskoyla kazayla işi olmaz. Allah herkeze kazasız belasız sürüşler versin.