Kasko Fiyatları

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

Kasko yaptırdım bu gün benim yaşa 1600 Full kasko bedeli 60.000 Tl Axa sigorta fiyat fazla geldi ama napalım yaştan dolayı öyle dediler

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Kasko yaptırdım bu gün benim yaşa 1600 Full kasko bedeli 60.000 Tl Axa sigorta fiyat fazla geldi ama napalım yaştan dolayı öyle dediler
Doğru bilgilendirmişler yaş 25 in altında olunca fiyat daha fazla çıkıyor. Ama yinede iyi fiyat.

by_lotto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

recepakcay link' Alıntı:
Doğru bilgilendirmişler yaş 25 in altında olunca fiyat daha fazla çıkıyor. Ama yinede iyi fiyat.

peki bu yaş sınırlaması kat kat olarak mı gidiyor? yoksa 25 yaş altı ve üstü olarak mı bilginiz varmıdır ?

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaşım 30 2012 1.6 edition astra j makyajlı kasa kasko değeri 49.500 ödediğim rakam full kasko için 955 TL Ergo İsviçre.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

recepakcay link' Alıntı:
Kardeşim banada fiyat normal geldi ama arabanın parasnı verdim üstüne onuda isteyince para kalmadı hatta yarısını sonraki ay vericem dün maaş aldık allahtan depoyu doldurcaz  ;D ;D birikim ne var ne yok götürdü araba o yüzden çok yüksek gibi geldi kasko psikolojik  005hihih 60.000 Tl kasko bedeli full her haltı kasko karşılıyormuş dosyaları okudum bazı maddelere şaşırdım Axa iyi sigorta die biliyorum yaş da ufak 1600 bencede iyi yarıdan fazlasını peşin verdim 1520 fln oldu işte  ;D

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında bu yaş olayı çok büyük değişkenlikler göstermekte, çünkü her sigorta şirketinin ayrı bir risk değerlendirme sistemi var. Kiminde 18-25 25-30 arası iken kiminde 18-30 30-60 arası diye değerlendirilmekte, yaşı hiç baz almayan şirketler de var ama % 90 nı yaşı dikkate alıyo ve bu % 90 lık oranın içinde en bilindik sigorta şirketleri var.

Tabi sırf yaş etken değil mesela Allianz sigorta kasko yaparken tam 30 ayrı etkene bakarak fiyat veriyor.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

kaskolara nisan 2013 den sonra yüzde elli zam geliormus, doğrumu