Kasko Fiyatları

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

ErnesTo link' Alıntı:
Araçtaki hasar maliyeti 40ı geçince zaten kasko değerinde yazan para yerine üretiliyorsa sıfır aracın o modeli veriliyor dimi? Öyleyse kasko değerini düşük göstermek ödeyeceğimiz kasko fiyatını düşürecekse daha avantajlı olmaz mı?

Aracınız 0 km. ise doğru 0 değerini verir ama 2. yılına girdiyseniz yani kaskonuzun 2. yılı ise 2. el değerini verir. 0 km teminatı 1 yıl için geçerlidir.

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

recepakcay link' Alıntı:
Aracınız 0 km. ise doğru 0 değerini verir ama 2. yılına girdiyseniz yani kaskonuzun 2. yılı ise 2. el değerini verir. 0 km teminatı 1 yıl için geçerlidir.

Teşekkürler bilgi için şurasını tam anlamadım, misal kampanyasız 55milyar üzerinden kasko yaptırdım diyelim ama arabanın kampanyalı satış fiyatı 49, arabayı bu 1 yıl içinde biri yakıp kullanılamaz hale getirse bana 55milyar mı verecek kasko, 49 mu verecek yoksa hiç para işine karıştırmadan kendi sıfır araç alıp mı bana verecek.

skywalker1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ErnesTo link' Alıntı:
Teşekkürler bilgi için şurasını tam anlamadım, misal kampanyasız 55milyar üzerinden kasko yaptırdım diyelim ama arabanın kampanyalı satış fiyatı 49, arabayı bu 1 yıl içinde biri yakıp kullanılamaz hale getirse bana 55milyar mı verecek kasko, 49 mu verecek yoksa hiç para işine karıştırmadan kendi sıfır araç alıp mı bana verecek.

kasko aracın liste fiyatını baz alır ve aracın tamamen perte çıkması ya da çalınması sonucu size 55.000 TL liste fiyatını öder diye biliyorum. tabii ki bu ilk sene için geçerli.

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 55.765,53 TL Liste fiyatı olan aracı 47.700+2.000 (aksesuar-ki Navi600 aksesuara girmiyor anladığım kadarıyla) 49.700 e kaskolattığım için dost kazığı yemiş oldum anlaşılan  :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daha önce aracı pert olmuş biri olarak söyliyim kasko değeri üzerinden işlem yapılmaz ilk yıl içindeyse 0 fiyatından işlem görür sonrasında aracın piyasa fiyatı incelenir size teklif yapılır ister itiraz eder mahkemeye kadar götürürsünüz sonunda ister alırsınız ama aşağı yukarı aracı satacak olsanız 2.el de ne kadar değeri var ona göre fiyat verirler ama araç daha önceden kaza geçirmiş 2. eli düşmüş bu fiyat etmez vs gibi olaylar göz önüne alınmaz yani örnek olarak 1.3 dizel sport un ortalama 2.el fiyatını öderler size

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Yapı Kredi sigorta dan kasko yaptıran varmı? Nasıl memnunmusunuz?
Şimdiye kadar anadolu sigortadan yapıyordum, %50 hasarsızlık indirimim var. Kasko değeri 44.000
Anadolu sigorta - (imm 15.000 - 45.000 - 15.000 Karşı tarafa verdiğim hasar) 1249 TL
Ak Sigorta - (imm 100.000 TL) - 1200TL
Yapıkredi Sigorta - (imm 100.000TL) 869 TL fiyat teklifi aldım

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
Arkadaşlar Yapı Kredi sigorta dan kasko yaptıran varmı? Nasıl memnunmusunuz?
Şimdiye kadar anadolu sigortadan yapıyordum, %50 hasarsızlık indirimim var. Kasko değeri 44.000
Anadolu sigorta - (imm 15.000 - 45.000 - 15.000 Karşı tarafa verdiğim hasar) 1249 TL
Ak Sigorta - (imm 100.000 TL) - 1200TL
Yapıkredi Sigorta - (imm 100.000TL) 869 TL fiyat teklifi aldım
grupamadanda fıyat al derım

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
grupamadanda fıyat al derım

Grupama için firmadan aşağıdaki gibi mail geldi. aynısigorta şirketi ak sigorta ve anadolu ile çalışıyor. Yapıkrediyide başka bir sigorta firmasından aldım.
Groupama,allianz,ergo vegüneşte 1250 tl’nin altında fiyat bulamadık

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
Grupama için firmadan aşağıdaki gibi mail geldi. aynısigorta şirketi ak sigorta ve anadolu ile çalışıyor. Yapıkrediyide başka bir sigorta firmasından aldım.
Groupama,allianz,ergo vegüneşte 1250 tl’nin altında fiyat bulamadık
ımkansız ben sıfır arabayı o fıyata grupamadan yaptırdım hasarsızlık ındırımsız fıyattır o

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
ımkansız ben sıfır arabayı o fıyata grupamadan yaptırdım hasarsızlık ındırımsız fıyattır o
Ozaman sigorta firması çalışma yapmamış sadece geçişritmek için 1250 altında teklif alamadık diyor.