Kasko Fiyatları

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

senin işde mazot indirimine benzemiş önce iindirim sonra bindirim. :D

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

başka firmalardan da teklif almanızı önemle tavsiye ederim

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Poyraz link' Alıntı:
15.05.2011 tarihinde 55.000 TL kasko değerinde gösterdiğim sıfır aracımı 950 TL ye kasko yaptırdık. Bu hafta kasko yenilemede aynı firmadan 900 TL fiyat geldi. Hasarsızlık indirimim % 30 olmasına rağmen bu fiyatın gelmesi ilginç değilmi.
bence de ilginç
başlangıçta gayet uygun fiyata başlamış kasko acaba o yüzden mi yenileme yapınca çok fazla
indirim yapmadılar, birkaç yere daha sormanızda fayda var; bu arada hangi sigorta şirketi bahsettiğiniz?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
bence de ilginç
başlangıçta gayet uygun fiyata başlamış kasko acaba o yüzden mi yenileme yapınca çok fazla
indirim yapmadılar, birkaç yere daha sormanızda fayda var; bu arada hangi sigorta şirketi bahsettiğiniz?
araba eskidikçe kasko fiyatında artış oluyor. ilk yıl daha ucuz ama sonra daha pahalı oluyor.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
araba eskidikçe kasko fiyatında artış oluyor. ilk yıl daha ucuz ama sonra daha pahalı oluyor.
evet aracın arızalanması vs. daha artıyor ama 2011 model bir araç için neredeyse hiç
hasarsızlık indirimi yapılmamış, işin ilginç yanı bu çünkü %30 hasarsızlık oluyor
tabi bu kasko şartları içerisinde geçiyor ise, policeyi dikkatli okumak gerekiyor.

joseph33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu yıl kasko değerlendirmede araç fiyatları yükseldi ve sigortalarda ayrıyeten zam yaptılar primlere o nedenle %30 hasarsızlık ancak geçen yıl ödediğiniz tutarın çok az altında oluyor benim gibi kasko delinmişse o zaman ben hiç söylemeyeyim ne kadar ödediğimi kasko değeri 30700 +LPG olan aracıma  walll

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ErnesTo link' Alıntı:
Bu kasko işlerinden hiç anlamıyorum, bi akraba bu işi yapiyor diye ondan yaptırdım ama fiyat çok yüksek geldi bana ve aracın değeri çok düşük gösterilmiş. araç 1.4sport manuel + navi 600, 47700+2000 aksesuar diyerek 49.700 üzerinden yapılmış %10 memur indirimiyle 1.287 fiyat çıkmış, şirket allianz. şunu sormak istiyorum aracın kampanyasız fiyatı üzerinden kaskolanması gerekmez mi? Aracın faturasına baktım 46.500 yazmış bayi onlarda eksik yazmış, birde faturada navi600 ayrıca belirtilmez mi yani faturaya bakınca navigasyonlu araç olduğu anlaşılmıyor. Bu poliçenin Avantajı nedir dezavantajı nedir bilen yardım ederse sevinirim linke göre
http://img843.imageshack.us/img843/96/kaskok.jpg

Sigorta şirketleri 0 km araçlara sadece ilk yıl 0 teminatı verirler, kaskonuzun 2. senesinde araç 2 el. sayılır hasar anında ona göre değerlendirilir, sadece Groupama sigorta 0 km. araçlara 3 yıl 0 teminatı verir.
Araçların kasko değerleri Türkiye Sigortalar ve Reasürans şirketleri birliği tarafından yayınlanır, 0 km. araç ilk alınırken çıkan kasko değerinin asla düşürülmemesi gerekir, 2. yıldan sonra rakam biraz düşürülebilir,  mesela kasko değeri 57000 aracın piyasası 50000 tl zaten pert durumunda piyasa değerini ödeyecek araç değerini biraz düşürmenin bir sakıncası olmaz.
Ayrıca araç üzerindeki orjinal aksesuarlar kaskoda ayrıca aksesuar diyerek belirtilmemeli araç kasko değerinin üstüne ilave edilmellidir çünkü orjinal fabrika çıkışlıdır. Cyclone gibi sonradan eklenmiş aksesuarlar ayrıca belirtilmeli.

skywalker1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Pazartesi günü gelecek aracım (1.4T enjoy plus MT) için çeşitli sigorta şirketlerinden teklifler aldım. sizce aşağıdaki fiyatlar uygun mu, yoksa pahalı mı;

- Eureko - 1.500TL
- Groupama - 1.400 TL
- Ergo - 1.145 TL

Aracın kasko fiyatı 51.400 TL. Belirtilen fiyatlar full kapsam için. Yorumlarınızı paylaşabilir misiniz?

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha düşük olabilir sanki, biraz daha düşebilir fiyat bence.

ErnesTo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araçtaki hasar maliyeti 40ı geçince zaten kasko değerinde yazan para yerine üretiliyorsa sıfır aracın o modeli veriliyor dimi? Öyleyse kasko değerini düşük göstermek ödeyeceğimiz kasko fiyatını düşürecekse daha avantajlı olmaz mı?