Karadedeler olayı!!!!

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben açılan klipte dede mede göremedim, nerde bu dedeler??

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aklıma nedense Karadağlar geldi. :)

Hem yazdım hem oynadım gibi bir şey olacak herhalde. :)

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paranormal Activity birincisi bence çok başarılıydı ama ikincisini beğenmedim. Bu tarz gizemli olaylar herzaman korkutucu olmuştur ve biz Türklerin "görünmez" varlıklara inancından dolayı çocukluğumuz buna benzer hikayelerle geçmiştir.
Bu yüzden ben filmin 1. sinden çok etkilenmiştim :)
Tırsmıştım yani :D

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim köyde de anlatılır ama bizimkiler evcilmiş ya etliye sütlüye bulaşmazlarmış :D:D

Kurgu iyi ama :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkcası uydurma bir hikaye ve photoshop ile oluşturulmuş 2 3 gazete haberi ile insanları filme çekmeye çalışıyorlar.Fragmanını sinemada gördükten sonra eve gelip baya bi araştırdım.O yıllarda böyle bir olay olmuş olsa google amca sayfalarca yorum vs. çıkartırdı karşıma malesef hiçbir bişey bulamadı google amca filmin fragmanları dısında.Dedim bari gazete arşivlerine bakıyım belki cidden geçmiştir gazetelerde diye fakat bahsi geçen tarihlerde hiçbir gazetenin haberi yok :S Kısacası Paranormal Activity de,yok gerçek polis kayıtları yok yaşanmış olay diyerek milleti çekip sadece bir el kamerası ve 3-4 oyuncu ile parayı kırdılarsa,bizim Türk insanımızda aynı yolu seçmiş.Ha internet aleminde günden güne yayılıyor ama filmden bir cacık olmayacağı çok belli.Programlarla eskitilmiş 2-3 görüntü ve el kamerası dışında birşey beklemeyin.Tıpkı Paranormal Activity 2 rezaletindeki gibi.

zaten köylerde bu tip hikayerler dolu vardır 10 tane köye gidin 7 tanesinden bu tip bir hikaye çıkar yok emmim görmüş amcaoğlunun başına gelmiş bilmemnelerin kızının başına gelmiş hep şehir efsaneleri denilen şeyler ne yapsınlar bütün gün köyde kahvede hayatmı geçer