kar lastiği ve tc denemesi

dionysoss1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hafta sonu kayak için ılgaza gittim yollar gayet iyi idi fakat ılgaz dağı milli parkında kardan asfalt gözükmüyordu. geçen hafta kış lastği almıştım bunları denemek için güzel ortam oldu benim için. daha önce kullandığım araçdaki lastikler goodyear ug7 idi. astrama ise sava almıştım. ve inanılmaz memnun kaldım lastikten. millet zincir takmakla uğraşırken ben hiç patiye bile düşmeden yerimde saymadan çıkabildim. bu lastikten bu performans doğrusu beklemiyordum şaşırttı beni... bu arada kar değil komple buz olmuş bi yerde anti patinajı deneme fırsatım oldu rampa bir yerdi. önce tc yi devredışı bırakıp denedim sonuç beklediğim gibiydi yerinde saydı. antipatinajı açtığımda ise 2000 devire kadar yine patinaj çekti 2000 devirden sonra antipatinaj devreye girdi ve ilerlemeye başladı... bi kaç kez denedim sonuç hep aynı hemen devreye girmiyor 2000 deviri bekliyor ve sistem aktif iken gaza ne kadar basarsanız (ben tam gazda bile denedim) 4000 deviri geçmiyor.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kar lastiği ve tc denemesi

kış lastikleri Sava mı dediniz?
nasıl bir lastik ben daha önce duymadım pek
bu arada bilgiler için teşekkürler

dionysoss1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
kış lastikleri Sava mı dediniz?
nasıl bir lastik ben daha önce duymadım pek
bu arada bilgiler için teşekkürler

sava good year ın %100 sahibi olduğu yan kuruluşu thy ve anadolu jet gibi fiyat olarakda bence gayet iyi 4 lastiği 950 ye aldım

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

ben gecen gun denedım yaz lastıklerıyle(brıdgostone turanza) bıldıgın patınajı kestı ısaret cıktı ama cıkamadıda gerı donduk rezıl  olduk yanımzdakılerede :)

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler bilgiler için . cancanadanın dedigine bakılırsa sadece tc yeterli gözükmüyor. kış lastigi de gerekli gibi

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

kesınlıkle sadece karda cıktı ama dedgım yerde buzlanmada vardı .. cıkmadıgı yetmezmıs gbı ucuruma dogru sag sol kayıslarda basladı :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kar lastiginde michelin alpin tavsiye ederim.