kar lastiği bilgilendirme ve öneri

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kar lastiği bilgilendirme ve öneri

bulent_tnt link' Alıntı:
Ayni ebatta markali lastiklerden bulabilirdiniz. Benim tercihim michelin alpin.

Bülent Bey benim tercihimde Michelin Alpin A4 ama 1,900TL yide bayıldık yani.  madd 17" deyince fiyatlar ikiye katlıyor ve bulması zor. İstanbulda ne kadar lazım o da tartışmalı. Tek alma sebebim aracı 4 sene ve 100,000km kullanma planım var ve nasıl olsa lastikler 100,000km dayanmayacak ve nasıl olsa bir takım almak zorunda kalacaktım. Bari böyle kışın kafam rahat olur diye aldım. 60,000 ini yazlıklara 40,000 ini kışlıklara yedirme niyetindeyim.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

bu lastıklerı bulabılırsem bende alıcam sanırım. yoksa basımıza ıs accaz ızmırden afyona donmye korkuorm artık. araba sabun gıbı kayıyor.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Bülent Bey benim tercihimde Michelin Alpin A4 ama 1,900TL yide bayıldık yani.  madd 17" deyince fiyatlar ikiye katlıyor ve bulması zor. İstanbulda ne kadar lazım o da tartışmalı. Tek alma sebebim aracı 4 sene ve 100,000km kullanma planım var ve nasıl olsa lastikler 100,000km dayanmayacak ve nasıl olsa bir takım almak zorunda kalacaktım. Bari böyle kışın kafam rahat olur diye aldım. 60,000 ini yazlıklara 40,000 ini kışlıklara yedirme niyetindeyim.
hayırlı olsun evet mıchelın bıraz pahalı