kar lastiği bilgilendirme ve öneri

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben kastamonunun küre ilçesinde yaşıyorum 13.01.2012 cuma günü aracımın resimlerini en sonunda astra kavuştum 1.3 cdti cosmo konu başlığında paylaştım. resimlerde nerede ve hangi kış şartları altında yaşadığım belli oluyor :D şu anda arabamda 4 adet kar lastiği mevcut. öncelikle aracımın orjinal lastik ebadı 215 50 r17. aracıma lastikçimin tavsiyesi üzerine ve 215 50 r17 ebatında lastik türkiyede bulamadığımdan 205 50 r17 lastik taktırdım.kar lastiğinde önemli olan ve iyi performans alınması isteniliyorsa lastik genişliği az olmalıdır yani ne kadar geniş o kadar iyi durumu kar lastiklerinde geçerli değil. lastiklerimin markası nexen winguard sport. dün tecrübe etme şansım oldu.15 santim (hatta daha da fazla olabilir) hiç arabanın geçmediği ve sürekli virajlı olan patika yolda birinci viteste bir gram kaymadı arabam normalde diğer araçların kesinlikle yolda kalacağı bir yoldu.bu arada lastiklerimin 1 tanesi 200 tl 4 taksitli fiyatı 210 tl axessin de artı 4 taksitiyle 8 taksit oldu.ilgilenenlere duyurulur[imghttp://[img=800x450]http://e1201.hizliresim.com/t/h/1u97n.jpg[/img]][/img]

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kar lastiği bilgilendirme ve öneri

fiyatı uygun. önceki aracımda vardı. Amtel marka, traktör lastikleri gibiydi.. ve tekini 110 tl.ye almıştım. yoldaki uğultu haricinde kar performansı oldukça iyi idi..

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

hyrlı olsun.. fotolarını gosterebılır mısın lastıklerının?

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vaalla şu anda karın altında olduğu için fotolarını koyamam ama konlas.com.tr den bakabilirsin nexen wgsport modeli.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayni ebatta markali lastiklerden bulabilirdiniz. Benim tercihim michelin alpin.

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla michelin alpine bizim buralarda hikaye kalıyor genelde buz için ideal buralar full kar olduğu için işe yaramıyor burda anca markalı olarak goodyear işe yarar o da yumuşak lastik olduğu için kar yağmadığı zaman vakumları çabuk eriyor o yüzden karın çok olduğu yerlerde michelin i tavsiye etmiyorum... ayrıca fransız boykot ediyorum :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o zaman civili lastık alıcaksınız..arabanın anahtarına bakın ne yazıyor anahtarıda almayın o zaman ..( işin şakası tabii tercih meselesi )

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun lastikleriniz
bilgilendirme ve paylaşım için de teşekkürler

batigol1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bülent bey ben aldım lastikleri zaten iyi diye bu konuyu açtım :). hakan bey sağolun nasip olur da izmire gelirsem sizinle tanışmayı dört gözle bekliyorum balıkesirde olacam tatilde inşallah gelirim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun gule gule kullanın ..