Kaporta sorunu

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede kalmaz hatta zamanla tabaka halinde atabailir bile su hava gibi etkenler karşısında

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaputta boya yoksa boya üzerindeki kılcal çatlakların içine kışın dolan su zerrecikleri donarak boyadaki hasarı daha belirgin hale getirebiliyor bu tarz birşey de olabilir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracın eski sahibini tanımadığım için ona inanmak veya inanmamak ne derede doğru olur bilemem. Millet aracını birisine satmak için ne yalanlar döktürüyor, km düşürmek ise son günlerin modası haline geldi. Bana göre o kaput işlem görmüş, fabrikasyon bir hata olsaydı 2 senede o kadar küçük bir çatlama olmazdı.

"öndeki araca hafif çarptığı ve 1500tl lik hasar olduğunu söylemişti"
Aracın eski sahibi hafif bir çarpma sonucu 1500 TL lik işlemde neler yapıldığını söyledi mi? Hafif bir çarpma için 1500 TL lik masraf bence biraz fazla.

zeynel57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılan masraf arka ve ön tamponlara olmuş kaldı ki kaporta işlem görmüş olsaydı aracı computeste soktum mutlaka orada çıkardı raporları hala elimde adam emekli polis memuru eğer böyle bir şey yapsaydı şayet telefonlarıma çıkmaz kendisine hiç ulaşamazdım. bence kaporta da var sıkıntı ve gelecek hafta servise gidip kaputu değiştireceğim

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinalinde böyle olması pek mümkün değil ama boya kalitesi ve ısı değişikliği sebebiyle belki olabilir. Ayrıca 2 çatlak için kaput değiştirilmez, en azından yama boya yaptırın.

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Bu durumun aynısı benim vectranın arkasında var bagaj kapağında ve ön kaputun köşesinde.
O zamanla büyüyor ve çiçek gibi açılıyor. Direk değiştirin derim, belgeleyip neden değiştiğini de rapora yazdırın, satarken gösterirsiniz.