kaporta duzeltme hakkında yardım

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaslar herzamankı gıbı aracıma serefsızın tekı surtup kacmıs ve nasıl becerdıyse sag arka stopun o benzın kapanın yanı bır parmak yarım cm kadar ıcerıye gocmus sımdı orası cıft taraflı sac oldugundan gocuk yere ıcerden ulasamıyorum ama ınternette soyle bır urun gordum

http://www.indirdik.com/Pops-A-Dent-Arac-Kaporta-Duzeltme-Seti

bu setı alsam yapabılırmıyım sızce? yada baska bır sekılde yardım edebılecek olan varmı ? kaportacılar yapıyor tanıdıkta ama boyatmam gerekıyor ve ben parca boyanmasından yana degılım o yuzden aklınıza baska bır cozum gelıyormu? yada elınde lınkte verdıgım urunu kullanan ıse yarıyormu yaramıyormu soyleyebılcek olan varmı?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Daha bu hafta bu ürünü kendi arkadaşıma net üzerinden aldık. Ürün çok dandik duruyor. Ama arkadaş bu hafta kullanacak. O zamana kadar fikir beyan eden arkadaşımız çıkmaz ise ben size verimli yada verimsiz olduğu hakkında kesin yazarım.

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen evimin yakınında kargoya gittim. Orada onlarca kutu vardı. Hepsindede senin link verdiğin sitenin adı yazıyordu. Eve gelince inceledim siteyi. Ne kadar tapon mal varsa ucuz diye satıyor. Kargoda gördüğüm üzerinede acayip miktarlı satıyor. Anlamadım gitti.

Linkteki örnek resimler geniş alanlı, kırılmamış kaportayı gösteriyor. Senin hasar ne şekilde? Kaporta, boya kırılırsa darbede yada çektirmede boyatmaktan başka şeçenek yok :(

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte boyle hocam serefsızler araba kullanmasını bıllmıyorlarkı benı delı edıyorlar her hafta bır yere surtup surtup duruyorlar arabadan sogudum ıyıce yaa :S

20121130141355.jpg

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Metin bey bence adres içinde verdiğin ürün bu göçün tam ortasından uygulanması durumunda düzelte bilir diye düşünüyorum. O ürün görünüm olarak pek bir şeye benzemese de ufak tefek işleri yapacak kadar da iyi desem yalan olmaz.

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte boyle hocam serefsızler araba kullanmasını bıllmıyorlarkı benı delı edıyorlar her hafta bır yere surtup surtup duruyorlar arabadan sogudum ıyıce yaa :S

20121130141355.jpg

Linkteki aletin bunu düzeltmesi bana mümkün değil gibi geliyor. Okudumda, sıcak silikon ile aparatı göçüğe yapıştırıyorsun. Silikonun gücü neki kaportayı geri çeken güce dayansın. Bana mantıksız geldi :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sadece orta kaliteli bir silikon tabancasının ortalama 40 TL ye satıldığı bir devirde 10,90 TL ye satılan set halindeki bir ürünün kalitesine nasıl güveneceğiz ki?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sadece orta kaliteli bir silikon tabancasının ortalama 40 TL ye satıldığı bir devirde 10,90 TL ye satılan set halindeki bir ürünün kalitesine nasıl güveneceğiz ki?

Savaş abi aynı ürünü aldık. İşin açıkçası içinde olan silikon tabancası fiyatına bir ürün. Ürün işe yaramasa dahi işte elinde sıcak silikon yapacağın bir tabancan olacak :D

kxlylmz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
pops a dent bu göçüğü çekmez, ben de var bu set çokça denemelrim de oldu. bunun çekeceği yer dairesel olarak göçmüş olmalı ve çekecek uç göçükten küçük olmalı. içindeki 2 uç da genelde büyük kalıyor. kutudan çıkan silikon işe yaramıyor ama o paraya silikon tabancası ucuz tabi.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o 10 tl lik tabanca müthiş iş çıkarıyor youtube da videoları var.ama sizin arabanızdaki sürtmeyi düzeltemez çökmeleri düzeltir o tabanca çökmenin de düz oval olması gerekiyor bildiğim kadarıyla