kapilar icin modul ?

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar size yine bi sorum olacak...
ornegin arabayla belirli bir hizin ustune ciktigimizda kapilari otomatik olarak kilitleen bir modul varmidir ?
sanirim gecenlerde bi yerde gormustum...ama adresini unuttum ? (sanirim gittigidiyor olmasi gerek yada ebay)

nerden temin edebilirim ?

by_hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstadim alarmlarda var öyle birşey.
benim önceki arabama dandik bir alarm taktırmıstım uzaktan komandası yoktu kumanda için yani
40 tl vermiştim hatta araba calısıtıktan sonra ilk firane basışımda kapılar kitleniyordu
cenmax alarm'lardada var onlarda ise araba hareket edince kitleniyor.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta alarm taktır cenmax benım aracımda var ılk kontagı cevırdıgınde bı 10 sn sonra kapıları kıtlıyor. ayrıcada opellerde olan bı ozellık hıc bı modul takılmadan aracı kıtledıgımızde camlar otomatık olarak kapanıyor normalde onlarada modul konuluyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim araçlarda var orjinalden ben yapmışdım sonra iptal ettirdim bu forumda bir arkadaş yazmışdı uzakdan kumandanın açma tuşuna yada kapama tuşuna uzun basınca devreye giriyor.. ama tavsiye etmem çok can sıkıcı devamlı araçdan birileri inerken kapıların kilitli olduğunu unutuyor ve kapı kolunu kapını açmak için zorluyor.. sen bile yapabiliyorsun dalgınlıkla bence gereksiz..

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir önceki astramda vardı kendi özelliği mi alarmdan mı bilmiyorum ama vardı ve beni deli ederdi bazıları bilmiyor kapı kollarını kırarcasına cekerlerdi bazen ben bile dalgınlıkla mandalı kaldırmadan acmaya calışırdım veeee bu duruma bir süre katlanabildim ama en sonunda alarmın sigortasını cıkarıp kurtulmuştum hiç ama hiç tavsiye etmiyorum

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Bizim Boradada var Qashqai'dada vardı. Bence yararlı bir şey özellikler büyük şehirler için. ;)

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Çocuklu aileler için gerekli bence...
bendede var ve memnunum...