Kapıdan içeri kablo sokma

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Astra h aracima ayna alti aydınlatma ve kapi alti aydinlatma yapmak istiyorum. Bunlarin kablolarini kapi dosemesinden iceriye alabilir miyim? Fotografi bugun cektim galiba soketli kaucuğu cikaramadim oradan kablo gecer mi? Audi de oyleydi gecirememistik. Bir de aynanin oradan kapi dosemesinin icine kablo gecirmek icin yer var mi?

IMG_20210221_1348098bdf88302b9dbb65.jpg

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
bunu geçirmen zor uğraşma hiç ancak boş pin yuvası varsa pim alıp yuvaya göre soketede aynı işlemi uygulayıp kullanabilirsin başka yolu yok onun yerine kapı içine gelen elektrik hatlarına bak vardır elektrik

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bunu geçirmen zor uğraşma hiç ancak boş pin yuvası varsa pim alıp yuvaya göre soketede aynı işlemi uygulayıp kullanabilirsin başka yolu yok onun yerine kapı içine gelen elektrik hatlarına bak vardır elektrik
Dedigim gibi ayna alti ve kapi altina aydinlatma uygulamasi yapacagim. Ve bunlari tavan lambasina baglamayi düşünüyorum. Bildiğim kadariyla kapida tavan lambasina bagli bir elektrik yok. Bunlari nereden gecirip baglayabilirim ? Pim olayini anlamadim.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Soket içindeki kabl başlıklarını çıkmacıdan tesisat alıp yapabilirsiniz. Bulamam derseniz soketin boş kısmında matkaplada delenler var.

• Beğen
Tepkiler: İusta

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Soket içindeki kabl başlıklarını çıkmacıdan tesisat alıp yapabilirsiniz. Bulamam derseniz soketin boş kısmında matkaplada delenler var.
Kapi tarafinda soket oldugu belli diger tarafta da soket var mi yoksa orasi bos mu ? Soket kismini atlattiktan sonra oradan rahatca gecirebilir miyim?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
tek tarafta vardır diğer tarafta yok soketin çindeki pinleri hepsi aynı mı bir kontrol edin eğer aynıysa 1 katı tesisatı alıp işi çözebilirsiniz birde tek taraf mı sadece erkek yada sadece dişi yoksa karışık mı bunada dikkat edin yoksa sadece kapı tesisatı almak yetmez

• Beğen
Tepkiler: İusta

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
tek tarafta vardır diğer tarafta yok soketin çindeki pinleri hepsi aynı mı bir kontrol edin eğer aynıysa 1 katı tesisatı alıp işi çözebilirsiniz birde tek taraf mı sadece erkek yada sadece dişi yoksa karışık mı bunada dikkat edin yoksa sadece kapı tesisatı almak yetmez
Tesisat cekmeyi ben anlamam eger dediginiz gibi delik delinecek yer varsa kablo geçecek kadar delik delerim ufak bir delikten sorun olmaz diye düşünüyorum. Teşekkür ederim.