kapıdaki göçük

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 2 ay önce park ettiğim yol kenarında kapıma sanırım yine kapı ile vurmuşlar.
[img=800x597]http://img.tapatalk.com/d/13/10/09/...mg.tapatalk.com/d/13/10/09/yvy9u5yd.jpg[/img]

aracımı autoking e götürdüm. mini onarımdan hallolacağını söylediler. ancak boya yapmadan düzeltilemeyeceğini çünkü tam kıvrım noktasının göçük olduğunu söylediler. internette izlediğim videolarda boyasız göçük düzeltmede baya iyi işler çıkartıyorlar. acaba diyorum autoking beni mi kandırdı ? henüz hiçbir işlem yaptırmadım.

bu arada boyada hasar yok.

bu konudaki tecrübelerinizi paylaşmanızı istiyorum. saygılar.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kapıdaki göçük

Autoking direk boyar o kapida komple boyali gorunur. İstanbuldaysaniz sizi saglam bi kaportaciya yonlendireyim direk cekicle duzeltir nokta iz kalmaz.

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Autoking direk boyar o kapida komple boyali gorunur. İstanbuldaysaniz sizi saglam bi kaportaciya yonlendireyim direk cekicle duzeltir nokta iz kalmaz.
istanbuldayım üstad. yönlendirirseniz sevinirim. teşekkürler.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nuralk34 link' Alıntı:
istanbuldayım üstad. yönlendirirseniz sevinirim. teşekkürler.
Mesaj atiyorum telefon numarasini.

zulusierra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı göçük bende de olmuştu ve bana da aynı cevabı verdiler. Ben de boya vurdurmak istemedim öyle kaldı. bi süre sonra alışıyor gerçi benimki alt kısımdaydı. İstanbulda çok normal bunlar  sıkıntı etmemek lazım. arka tampon göçük sag ön tampon yırtık öyle geziyom 2 aydır  :) acelesi yok yaptırırım nası olsa diye. maslakta bı yer söylemişlerdi boyasız göçük düzelten istersenız yine bi gidin

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

corsa_1990 link' Alıntı:
teşekkürler

zulusierra link' Alıntı:
aynı göçük bende de olmuştu ve bana da aynı cevabı verdiler. Ben de boya vurdurmak istemedim öyle kaldı. bi süre sonra alışıyor gerçi benimki alt kısımdaydı. İstanbulda çok normal bunlar  sıkıntı etmemek lazım. arka tampon göçük sag ön tampon yırtık öyle geziyom 2 aydır  :) acelesi yok yaptırırım nası olsa diye. maslakta bı yer söylemişlerdi boyasız göçük düzelten istersenız yine bi gidin
2 aydır hiç alışamadı gözüm :( her arabaya binişimde gözüme takılıyor. diğer tarafta olsaydı en azından arasıra görürdüm :)

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Malesef çevremizdeki insanlar hiç dikkatli değil. Ben aracımı park ettikten sonra çok dikkat ederim kapıları açarken. Hem hendi arabama zarar gelsin istemem hem de kendimi diğer aracın sahibi olarak düşünürüm oradaki benimde aracım olabilir ve park eden başkası da olabilir. O yüzden yakın parklarda çok hassas açarım ve bu şekilde park etmemeye özen gösteririm. Ne yazık ki çevremizdeki insanlar bizim kadar hassas değiller.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çevredeki insalar düşünceli olamdığı için ahır kapısı açar gibi açmaktalar kapılarını . bizim araçlarda kapılarda koruyucu plastık şeritlerde yok direk kapıya kaportaya vuruyorlar ve iz bırakıyor . takıntı haline geldı bendede sağına soluna arac gırmıcek sekılde park etmeye çalışıyorum devamlı .