kapıda çizik var sizce ne yapmalıyım ?

jackburaks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir araba alacağım bugünlerde 1 tane bulddum aracın kapıda ufak çizikler var. kafama takılıyor.ya aldıktan sonra komple kapıyı boyayın derlerse sıkıntı olacak resimi ekliyorum.yorumlarınızı bekliyorum.sizce lokal boya ile halledilebilirmi ?

Resim ektedir.Teşekkürler şimdiden.

Ekli dosyalar

• ciciicc.jpg
    ciciicc.jpg
    11.4 KB · Görüntüleme: 102

jackburaks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam arabayı daha yanında görmedim konya da arac görmeye gidicem zaten şöyle düşünüyorum. aracı ekspertize sktuktan sonra birde boyacıya götürüp sormak istiyorum ne kadar maal olur diye.ondan snra alıp almamaya karar vericem.

bu arada 2006 1.3 cdti essentia (90) dizel 120 bin de 26.000TL fiyat olarak sizce normal piyasasımıdır ?

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-26 bin bana biraz yüksek geldi
2-Büyük bir bölümümüzün arabaları çizik. dakka başı onu mu boyatacağız? yarın yine çizilecek. Nazar bozan kalsın.

3- ben aracı alırken; bu işler için açılmış (özel muayene istasyonlarına) götürdüm. güya herşeyine baktılar. yok sol kapı boyalı yok ön sol çamurluk değişmiş. 70 liramı aldılar izmirde. yazık acıdım o paraya. aracın muayenesi yokmuş ne onlar gördü ne ben.
4- araba alımında acele etme yat pusuya bekle. arabam com benim sahibinden senin. düşüo arada iyi fiyatlar.
4- şimdiden hayırlı olsun

hasancorap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm kardes araba konyada galerıdeyse pek sıcak bakmıyorum bende kendım araba alacagımda cok arastırdım konyalıyım konyadan hıc boya yok dıolar arac komple boyalı oluyo ben pek guvenmıyorum aklında bulunsun adamla konus arabanda ekspertıze sokarım senın dedıgınden kotu cıkarsa masraflarımı sen odersın dıyerekten gel bence

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rötuş yaptır diyecem ama rötuşluk bir çizik değil biraz büyük bir çizikmiş gördüğüm kadarıyla :) Bence kafana fazla takma bu şekilde bin gitsin aracına

jackburaks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar araç konya da sahibinden alıcam aracın tüm kayıtlarına baktım temiz kazası belası filan yok. şimdi kafam karıştı. fiyat sizce ne olmalı bu araç için ? adamla pazarlıgı yaparken kaç konusalım.zaten cezbeden tarafı aracın hiç kaza kaydı olmaması ve hasar vs görmemiş olması.sahibi bana en son yaptırdıgı ekspertiz kayıtlarını gönderdi.ayrıca ruhsatıda ylladı iyice araştırdık emniyetten filan.sizce fiyat seviyesi ne kadar olmalı ? 1.5 aydır bakıorum araclara sahibinden de hiç değişeni yok darbe kaza yok diyenlerin hepsine baktım kesin hasar kaaydı var.ne yapmalıyım kafam çok karıştı :(((

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Essentia alma derim, mümkünse Enjoy al, Elegance al, Sport al, amma COSMO varsa her türlü al. 120 bin demişsin, KM oynanmış olabilir, ve Motor masrafları sana kalabilir. Ama herşeyin hayırlısı inş gönlüne göre bir araç bulabilirsin. Ama essentia ya sıcak bakmıyorum ben kendim.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya transferi mi olmuş, yoksa boya astardan mı kalkmış anlamadım ben fotoğraftan
en basit haliyle tırnak geçiyorsa hafif zımpara polisaj cila şeklinde kurtarılır yok o siyahlıklar komple vernik falan gitmişse rötuş boyası yapılır..
büyük bişey değil çok para da istemezler el mahareti varsa kişi kendisi bile yapabilir bence alacaksanız halledin böyle binmeyin..

jackburaks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ümit bey.şimdi aklıma yatma sebebi tabiki biraz enjoy ve diğer modellere göre fiyat konusunda uygun olması.2.si aracın herhangi bir kaza kaydı yoktur.düşündüğümde eğer araç kiralama firmalarına ait olsa kesinlikle kasko ve sigorta kayıtlarında cıkardı ki o da yok.biraz dediğiniz modellere göre eksik özellikleri var ama fiyat olarak uygun geldi bana.çok kararsız kaldım.ilk arabam olacağı içinde böyle çok şey var kafamda yanlış bir adım atmak istemiyorum.Zaten alacağım kişi de servis bakım evraklarını ekspertiz kaydını vs herşeyini sundu bana.tüm bakımlaarını yeni yılbaşında yaptırmıs.