kapı kolu led uygulamamız :)

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün andre j  (orhan) arkadaşımız saolsun buluştuk ve kapı kolu ledleri taktı.. Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.. Fazla zamanımız yoktu foto çekmedik ama yakında mücahit e hem vites altı hem kapı kolu uygulayacağız yine orhanın yardımıyla.. İyi bir dostluğun adımlarını attık tekrar teşekkür ederim orhan.. Yaklaşık 1,5 saat sürdü ince işçilik yaptı...

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/nPLGr5.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/P3PEE9.jpg[/img]

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/1PMnYj.jpg[/img]

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kapı kolu led uygulamamız :)

Murat bey şahane olmuş! Güzel günlerde kullanın! Orhan bey'in de ellerine sağlık!

Mücahit kardeşime de bu uygulama yapıldıktan sonra sıraya beni de yazın :)

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Murat bey şahane olmuş! Güzel günlerde kullanın! Orhan bey'in de ellerine sağlık!

gerçekten gece ambiyansı değiştiriyor.. Birde dirençlerin ledlerin uyumu tam istediğim gbi çok az yanıyor sanırım 2volt demişti orhan kardeşim.. Birden sönüyor ikiside azalarak değil ki bu yeter bnm için... Sırada benim de beyaz iç aydınlatma denemem var bakalım :)

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende düşünüyorum ancak şu kapı kollarını sökme işi canımı sıkıyor.istanbula gidince orada yaptırmayı düşünüyorum.burda bizim arkadaşın aracına yaparken tırnağın birisini kırdık  sonra bayağı bi parçacı gezdik.bu arada Murat bey gerçekten aracın iç ambiyansı değişiyor, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
bende düşünüyorum ancak şu kapı kollarını sökme işi canımı sıkıyor.istanbula gidince orada yaptırmayı düşünüyorum.burda bizim arkadaşın aracına yaparken tırnağın birisini kırdık  sonra bayağı bi parçacı gezdik.bu arada Murat bey gerçekten aracın iç ambiyansı değişiyor, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

teşekkür ederim ercan bey ama hiç korkmadan çatur çutur dalacaksınız kırılma olmaz o zaman :) orhan detaylarını anlatır ama tornavidanın ucuna elek. Bandı doladı ne çizilme oldu ne kırılma..

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Şahane iyi günlerde kullanin

teşekkür ederim :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimler gelmiş hayirli günlerde kullan inş murat kardesim erken bulusamadik erken çıkmış olsak zaman problemi olmazdi mucahit beyin ledleri icin daha erken bulusur vakitten kazaniriz :)

Aslinda zor degil ama tirnak kısmı tedirgin ediyo tirnakli kismi cikardim sokmem gereken kapi kolunu sokmedim vidalara iz olmasin diye hemde servis tarafindan anlasilmaz vidalara bakinca direnç degeri çok onemli 470  ohm luk kullaniyorum ledler çok parlak yaniyor

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:

1-2 ay icinde seminer icin afyon ve konya programim var ulasacagim size Özkan bey :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
1-2 ay icinde seminer icin afyon ve konya programim var ulasacagim size Özkan bey :)

Orhan bey her zaman beklerim. Gelmeden önce haber vermeniz yeterli. :D