Kapı kolu led sorunu.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapı kollarına led uygulaması için uğraşıyorum yolcu tarafında ambiyans ile kısılıp açılan voltaj var kablolarda yalnız şöför tarafındaki soketteki tüm voltajlar sabit 12v ambiyans ı kıstığımda burda oynayan bir voltaj yok. Şöför tarafının uygulamasını yapan arkadaşlar nasıl yaptılar biraz bilgi verebilirmi

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı kolu led sorunu.

Şoför kapısı zor iş orjinallik isteniyorsa cam açma butonları sökülüp lehimlenerek transistör den hat almalısınız

Bence değmez kisilarak yanip sonmesi için onca uğraşa. En güzeli standart bikinen yöntem ile enerji almak Sol kapida 4 cam otomatigi ve çocuk kilidi oldugu icin Canbus sistemi var soketten enerji alin kisilarak yanmasada olur benim tercihim

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı kolu led sorunu.

Aynen öyle zor iş ama sağ tarafı öyle yapınca sol tarafın farklı yanması olmayacak. Kartta pic entegresi var onun üzerinden almışlar ledlere voltaj ı yalnız ledler i - voltajlar sürmüşler. astraownersclub da en kolay yöntem ayna anahtarından alın voltajı demişler. Forumdaki hasanacar hocam gösterge paneli ledlerini değiştirmiş sanırım youtubede rastladım videolarına. Konuyu okursa bu işe o derman olacak sanırım  :)