Kapı Göçük

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pazar günü aracımı yıkattığımda ön şöför kapısında okkalı göçük meydana geldiğini gördüm. Sinirlerim alt üst oldu deli oldum, nasıl yaptılar anlamadım. Park halinde duran aracı nasıl okadar göçertebilmişler bilemiyorum. Yukarıdan aşağı bir çizgi şeklinde sonra aşağıda tok yuvarlak bir göçük. Resim çeksem pek belli olmaz o yüzden çekmedim.
Autoking'e götürdüm dün boyamadan yapamayacaklarını söylediler,
Magic Touch Center (Maslak)'a götürdüm daha önce internetten araştırmıştım haklarında güzel yorumlar var boyamadan yapabileceklerini söylediler ve 300 lira fiyat istediler. Yetkili kimse yoktu diye pazarlığı yapamadım haftaya çarşamba gününe randevu verdiler kararsız kaldım. Büyük ihtimalle biraz pazarlık yaparlarsa yaptırıcam sanırım.

almera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kapı Göçük

Magic Touch Center işçilik olarak çok iyi benim aracın kaputundaki göçükleri yapmışlardı.200 tl vermiştim muhakak pazarlık yapın.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun eyüp, bencede artık 300 TL de olsa boyatmadan yaptırmaya bak, bu arada boya felan dediklerine göre hasar büyük olmalı ?

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

almera link' Alıntı:
Magic Touch Center işçilik olarak çok iyi benim aracın kaputundaki göçükleri yapmışlardı.200 tl vermiştim muhakak pazarlık yapın.
Haftaya çarşamba gidip görüşücem benimde aklımdaki fiyat 200 lira, ama 300 deseden yaptırıcam malesef..

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan link' Alıntı:
Geçmiş olsun eyüp, bencede artık 300 TL de olsa boyatmadan yaptırmaya bak, bu arada boya felan dediklerine göre hasar büyük olmalı ?
Teşekkürler Sercan, Evet göçük ciddi ve düzgün değil sanırım başkası kapıyı sağlam hızlı bir şekilde açmış dikey göçük pütürlü pütürlü,
yuvarlak göçükte ebatı büyük. Boyatırız derlerse yapmam zaten böyle satarım aracı alan kişi yaptırır fiyatı ordan düşerim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun, boyasız düzeltilmesi iyi olmuş gerçekten
300 tl çok geldi bana da 250 falan fena değil.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun biri kapı açarken falan çarpmıştır kesin kızgınkırbac