kapi esigi astra ve ayak alti led

uçaktamircisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar . Sizlere iki sorum olucak .
1) kapı eşiği krom aydınlatma 'nin pilleri bitti sanırım artık yanmiyor . Hiçbir saatçi de bulamıyorum . Bunların pilini nerden ne kadara bulabilirim ?
2) ayak altı led ler için elektrik kablosunu hem sağ hem sol tarafa çıkışları n ikisinide çakmakliktan aynı yerden  alsam kaldirirmi ? Nasıl daha sağlıklı olur ?
thnxx

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kapi esigi astra ve ayak alti led

Cakmaktan alirsaniz surekli gece gunduz yanar.
Vites altindaki led ten alin elektrigi sadece geceleri yansin.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uçaktamircisi link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar . Sizlere iki sorum olucak .
1) kapı eşiği krom aydınlatma 'nin pilleri bitti sanırım artık yanmiyor . Hiçbir saatçi de bulamıyorum . Bunların pilini nerden ne kadara bulabilirim ?
2) ayak altı led ler için elektrik kablosunu hem sağ hem sol tarafa çıkışları n ikisinide çakmakliktan aynı yerden  alsam kaldirirmi ? Nasıl daha sağlıklı olur ?
thnxx
Kirtasiyeye goturun biten pili onlar verirler birkac kirtasiye gezince bulabilirsiniz

Birde pilli olan kapi esiginin linkini ozelden atarmisiniz rica etsem

uçaktamircisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Cakmaktan alirsaniz surekli gece gunduz yanar.
Vites altindaki led ten alin elektrigi sadece geceleri yansin.
Asıl dileğim vites altındaki lede bağlamak ama vites altındaki ledin kablosunu bilmiyorum . Orada baglayabilecegimden emin olduğum tek yer cakmaklik. Eğer mümkünse vites altındaki lede baglayabilecegimiz yere ait bir fotoğraf varmi ? Oraları komple dagitabiliyorum sıkıntı yok tek problem vites altı ledin kablosunu bilmemek.

uçaktamircisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Kirtasiyeye goturun biten pili onlar verirler birkac kirtasiye gezince bulabilirsiniz

Hocam araç alınırken serviste yapıldı sanırım emin değilim . Ben aracı ikinci el aldım üzerinde vardı . İsterseniz kendisinin fotoğrafını yuklerim yarın sabah .

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:

Piyasada bulmak zor orhan odakta var.
Miknatisi kapinin alina yapistiriyosun kapiyi kapatinca yuvasina denk geldigi icin ledler sönüyor delme bicme olmamasi guzel.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Piyasada bulmak zor orhan odakta var.
Miknatisi kapinin alina yapistiriyosun kapiyi kapatinca yuvasina denk geldigi icin ledler sönüyor delme bicme olmamasi guzel.
Evet bulent abi o kadar arastirmama rağmen onlari bulamadim hiç miknatisli olani ama ürünü ilk cikaran omsa firmasi diye biliyorum

O pillerin her çeşidini kirtasiyeler satiyor saatti pillerini onu bir dönem kesfettim aradigim piller hiç aklima gelmeyen yerde kirtasiyede çıkmıştı :)

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Evet bulent abi o kadar arastirmama rağmen onlari bulamadim hiç miknatisli olani ama ürünü ilk cikaran omsa firmasi diye biliyorum

O pillerin her çeşidini kirtasiyeler satiyor saatti pillerini onu bir dönem kesfettim aradigim piller hiç aklima gelmeyen yerde kirtasiyede çıkmıştı :)

+1 Orhan,bu tespitinde çok doğrusun.Bu yaz benim de Bodrum'da başıma geldi.Digital tartı aletinin pilini,sormadığım saatçi,alış veriş marketleri kalmadı en son bir vatandaş sağolsun beni kırtasiyeciye yönlerdirdi de ben de ne olur olmaz diye büyük, küçük,yarayan,yaramayan bir çok pil almıştım.. :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:
+1 Orhan,bu tespitinde çok doğrusun.Bu yaz benim de Bodrum'da başıma geldi.Digital tartı aletinin pilini,sormadığım saatçi,alış veriş marketleri kalmadı en son bir vatandaş sağolsun beni kırtasiyeciye yönlerdirdi de ben de ne olur olmaz diye büyük, küçük,yarayan,yaramayan bir çok pil almıştım.. :)
Ve saatcinin tanesini 5 liraya sattigi pili kirtasiyede paketi 5 lirayi bulmuyor abi isin ilginç yani :) o yüzden daha hiç saat pilini saatcide deistirmedim aldim dediğin gibi bir paket duruyor evde :)

uçaktamircisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar muhabbet 10 numara eyvallah ama benm sorularım yanıtsız kaldı :) vites altındaki led e bağlamak istiyorum nereden baglayabilirim fotoğraflı yardım lütfen :)