kapı döşeme sorunu

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler 2006 h kasa astra aracımın kapı döşemelerinin arka kısımlarında camdan hafif olarak açıldığını farkettim malzemeden mi yokda tutunduğu yerdenmi kaynaklı anlayamadım, kapı döşemelerini nasıl söküp takıyıorlar fazla incelemedim ama vida vs de göremedim, bu kada araçlar iyi ama malzemesi önceki kasaya göre kötü bence, kullanılan malzeme çekme,yada salma yaparmı bu araçlarda.
birde önceki sahibi alarm taktırmış, kapılar açılınca iç lambalar otomatik yanmıyor, akşamları sorun oluyor bu, elle yanıyor fakat bazen iç tavan lambasını yakınca kısa devremi yapıyor ne hepsi gidiyor ellede yanmıyor, bir zaman sonra düzeliyor, ustaya görterdim anlamadı birşey arabayı bırak falan dedi bende bırakmadım bu sorunları yaşayan ve çözen arkadaşlardan yardım istiyorum.
gül gibi 2001 elegansı sat sonra uğraş böyle adi malzeme ve işçilikle.Aracı seviyorum ama bunlar soğutuyor beni o kadar mkasraf ettik yahu böylemi araç yaplılır.Selamlar.

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bo tür sorunlar sadece benim aracımda var anlaşılan hemen çözüm bulup paylaşmam lazım benden sonra karşılaşanlar için. :)

mdemircili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim 2012 Classic astramda da var aynı sorun araç daha 1 senelik. Servise gösteremedim daha . Gösterince buraya yazarım. Aynı sorunu yaşayan fazla yok heralde. Ben yapıştırma olacağını tahmin ediyorum.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhtemelen cam fitil olan kısım yapıştırılması gerekecektir,birde kancaları düşmüş açılmışda olabilir
16032009048.jpg

en güzeli döşemeyi sökmek olacaktır.