kapı altı toz fitili

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
internete izlediğim bir videoda yanlış bilmiyorsam 2015 modellerinden sonra kapı altındaki fitiller kaldırılmış sebebini bilmiyorum bende biraz araştırma yaparak nasıl yapılacağını ve nerede satın alacağımı öğrendim ama yorumları okuyunca kapılardan su tahliyesi olmaz araba çürür gibi yorumlar gördüm ve aracımızın çürümesini istemem o yüzden sizlere danışmak istedim kapı atlına fitil uygulaması yapmaz arabadan su tahliyesi olur mu çürüme olur mu ?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
internete izlediğim bir videoda yanlış bilmiyorsam 2015 modellerinden sonra kapı altındaki fitiller kaldırılmış sebebini bilmiyorum bende biraz araştırma yaparak nasıl yapılacağını ve nerede satın alacağımı öğrendim ama yorumları okuyunca kapılardan su tahliyesi olmaz araba çürür gibi yorumlar gördüm ve aracımızın çürümesini istemem o yüzden sizlere danışmak istedim kapı atlına fitil uygulaması yapmaz arabadan su tahliyesi olur mu çürüme olur mu ?
Hiçbir sıkıntı olmaz...Fitiller buna engel değil...Kapıların altında plastik tapa var....Arada bir bunu çıkarın bakın su varmı...Bu yeterli olur...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Çok işlevsel bir arçao benim corsada yok. Önemli bir yere gideceğim zaman mutlaka pantolonun arkası batar hiç şaşmaz. Çürüyeceğini zannetmem. Araçta işlem yapılmadıysa

• Beğen
Tepkiler: caneryılmaz

UğurT

Kayıtlı Kullanıcı
23-Elazığ
Siteyi ziyaret et
Hocam merhabalar, bu videoyu ben de izlemiştim ve birazdan linkini atacağım ürünü sipariş etmiştim. Çift taraflı bantla yapıştırmıştım ve memnunum. 1-2 yerde ufak kalkma oldu ama çift taraflı bantla destekleyince sorun olmadı.

Arabam için instagram sayfası açtım, bu tarz işlemleri kayıt altında tutabilmek ve arada içerik yapmak için :D Onun da linkini bırakayım.
https://www.instagram.com/p/Cabn6SfqzjM/?utm_medium=share_sheet

Aldığım ürün de buydu: https://urun.n11.com/oem-yedek-parc...nomia_click_id=10215f5018dc5e508783fa495850dc

• Beğen

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Hiçbir sıkıntı olmaz...Fitiller buna engel değil...Kapıların altında plastik tapa var....Arada bir bunu çıkarın bakın su varmı...Bu yeterli olur...
ben tapaya baktım bizim araçta tapa yok oralar direk açık

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Hocam merhabalar, bu videoyu ben de izlemiştim ve birazdan linkini atacağım ürünü sipariş etmiştim. Çift taraflı bantla yapıştırmıştım ve memnunum. 1-2 yerde ufak kalkma oldu ama çift taraflı bantla destekleyince sorun olmadı.

Arabam için instagram sayfası açtım, bu tarz işlemleri kayıt altında tutabilmek ve arada içerik yapmak için :D Onun da linkini bırakayım.
https://www.instagram.com/p/Cabn6SfqzjM/?utm_medium=share_sheet

Aldığım ürün de buydu: https://urun.n11.com/oem-yedek-parc...nomia_click_id=10215f5018dc5e508783fa495850dc
kapılarda kapanmada zorlaştımı kasıyor mu ya da başka bir şey oluyor mu

• Beğen
Tepkiler: UğurT

UğurT

Kayıtlı Kullanıcı
23-Elazığ
Siteyi ziyaret et
kapılarda kapanmada zorlaştımı kasıyor mu ya da başka bir şey oluyor mu
Hayır hocam herhangi bir zorlanma falan olmadı, yol sesine olumlu anlamda bir nebze katkısı oldu. Ben memnunum yani tavsiye ederim.

• Beğen

caneryılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: UğurT