kandırmışlar beniiiiiiii :(

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Km düşürülüp, kaskodan 3 kuruş para alıcam diye yalan beyan verenlerin elbet bir yerlerinden çıkıyordur...

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insanların dişinden tırnağınadan arttırıp aldıkları bu arabaları bu tür yolsuzluklarla satanlara diyorim ki " yazın yenen hurmalar kışın g..ü tırmalar." ve " bugün bu dünyada kazık atana öbür tarafta .... atarlar."

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Evet düşük KM de araçtaki düğmelerde vites körüğünde direksiyondan opellerde korna plastiklerinden vs aşınmalardan üzerinde orjinal lastikleri varsa onların durumundan KM sini tahmin edebilirsiniz.
100.000 i geçince bakarak anlamak biraz daha zor. Karşıdaki insanı tanımıyorsanız mutlaka servise sokmak lazım.

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun üzücü bir durum ben arabayı alırken sordum servise özel servisti ve biz km dogrulugunu bilemeyiz dediler siz nerde baktırdınız aceba

arkadaşlar mesajlara cevap yazarken konunun tarihinede bir göz atalım 3 yıllık bir mesaja geçmiş olsun demiş bir de soru sormuşsunuz gereksiz konu hortlatmayalım lütfen.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
3 yıl geçmiş şimdi zaten normal kilometresini bulmuştur diyosun yani:)
Ama sorun araç alacaklar için genel bilği niteliğinde.

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temmuzda şimdiki arabamı yani 97 vectra cdyi aldım ben aldıgımda 116300 km ,de idi
geçen hafta bilgisayarabağlatma ihtiyacı hissettim nedensiz kontrol ettirmekistemiştim.
Araçın km'sine bakarmsın dedim ustaya baktı ve sonuc 85000 km geydirmişler :mad::mad::mad::mad::mad:
Bana alğıdım adamı aradım adamda 2001de almış 92000 km elden bişi gelirmi bilmiyorum ama siz siz olun alırken10 liraverip bilgisayara bağlattırı benim hiç aklıma gelmemişti şimdi
130000de gösterge ölediyo aslı ise 215000 falan :)

Geçmiş olsun motor baya yıpranmıştır o aracın. inşallah pahalı almamışsındır.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam anlaşılır aslında direksiyondan pedallardan vs.ama yinede anlayabiliyoruz tabi olabiliyor

_eRAy_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu hortlamış