Kampanya dahilinde Akü kapağının değişmesi.

cvt7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar az önce Opel Egem'den bir arkadaş aradı ve kampanya dahilinde aracımın akü kapağının değişmesi yada bir kelepçe ile sağlamlaştırılması gerektiğini söyledi. Önümüzdeki hafta aracımı getirebileceğimi söyledim pazartesi tekrar konuşacağız.
Çok şükür şu ana kadar (arabam 6700 km'de) herhangi birsorun ile karşılaşmadım. Herhangi bir şikayetimde yok.

Konu hakkında bilgisi ve fikri olan arkadaş varmıdır?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kampanya dahilinde Akü kapağının değişmesi.

cvt7 link' Alıntı:
Arkadaşlar az önce Opel Egem'den bir arkadaş aradı ve kampanya dahilinde aracımın akü kapağının değişmesi yada bir kelepçe ile sağlamlaştırılması gerektiğini söyledi. Önümüzdeki hafta aracımı getirebileceğimi söyledim pazartesi tekrar konuşacağız.
Çok şükür şu ana kadar (arabam 6700 km'de) herhangi birsorun ile karşılaşmadım. Herhangi bir şikayetimde yok.

Konu hakkında bilgisi ve fikri olan arkadaş varmıdır?
bu ben dahil birçok arkadaşımızın aracına uygulandı akü kapağı bir kez çıkarılınca yerine tekrar oturtulamıyordu bunu opel iyileştirme adına plastik kelepçe ile sabitleme yoluna gitti.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben geçen hafta egem de bakım yaptırdım ama bunu yaptılar mı bilmiyorum
sinyal güncellemesi yapılmış hiç dikkat etmedim
ancak bu güncelleştirmeyi sitede birçok astra kullanıcısı yaptırdı daha önce

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet arkadaşlar. plastik bir kelepçe ile saglamlaştırılıyor. bir de yan tarafından geçen bir kablo varmış o sabitleniyormuş .biraz sesleri kesmek amacıyla yapılan işlemler gibi duruyor