Kaliper ve kampana boyama

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Selam arkadaslar sabah canım sıkıldı arabaya baktim böyle uzaktan dedim ki bugun senle urascam :)

Lastikleri soktum cikardim kampanalari kaliperleri güzelce zimpara ile temizledim. Sonra karvenis boya (eskiden sobalari boyadigimiz isininca yanmayan boya) ile guzelce boyadim.

Madem dedim lastikleri de soktum jantlarin icini de temizliyim dedim. Anneciğimin mutfakta kullandığı yağ sökücü sprey ile güzel temizledim içlerini parladı mis oldu. Sonra da montaj tabi.

Yorumlarinizi bekliyorum:)

dbda0256a8b3081ba0bc52ed5ab05c95.jpg

46d595969115d326ed6518a2935e9ea8.jpg

redalarm1345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Selam arkadaslar sabah canım sıkıldı arabaya baktim böyle uzaktan dedim ki bugun senle urascam :)

Lastikleri soktum cikardim kampanalari kaliperleri güzelce zimpara ile temizledim. Sonra karvenis boya (eskiden sobalari boyadigimiz isininca yanmayan boya) ile guzelce boyadim.

Madem dedim lastikleri de soktum jantlarin icini de temizliyim dedim. Anneciğimin mutfakta kullandığı yağ sökücü sprey ile güzel temizledim içlerini parladı mis oldu. Sonra da montaj tabi.

Yorumlarinizi bekliyorum:)

dbda0256a8b3081ba0bc52ed5ab05c95.jpg

46d595969115d326ed6518a2935e9ea8.jpg
Ellerine sağlik abi guzel olmuş soba boyasiyla eskiden bisiklet janti boyamiştim şimdi buyuduk kampanalara geldi acaba ben bu işi spreyle yapsam ne olur diye dusunuyorum biraz kullandiktan sonra bi sorun oluşursa felan soylersen sevinirim.

sonerakgul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sonerakgul.com
Spreyle çabuk yanar müdür. Ben benim eski arabanin motorunu boyadiydim. Uzunca bir sure gitmisti. Sicaktan sıkıntı olacağını sanmıyorum ama tabi balata tozuyla falan lekelenebilir. Tabi çabuk temizlenir :)