Kadett C Coupe Arıyorummmm..

lazy_1989

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen yaz iki üç adet ilan vardı ama pek rağbet etmedim maddi gücüm yoktu. Alıcı gözüyle bakmıyordum ama şimdi toparlandım bi miktar da nakit ayırdım ama bu seferde piyasada araba yok. Sahibinden ile sınırlı kalmadım başka sitelere de bakındım ama yok yok yok :mad:

Tanıdığında olan yada kendisinde olan bir arkadaşımız varsa beni bilgilendirirse "uçuk fiyat istemeyecek şekilde" talip olurum.

Teşekkürler.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben ilk bahardan beri fiyatı uygun düşük modelli araç arıyorum bulamıyorum. Bırak Kadett C'yi Kadett D bile yok. :(

lazy_1989

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farkettim abicim. Mesaji yazdiktan sonra bakabilme şansım oldu siteye de tek arayan ben değilmişim. İnşallah nasip olur rabbim herkesin gönlüne göre versin.

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
temiz kadett d gsi cabrio vardı bi tanıdıkta çok koştum peşinde alayım diye bakıma ihtiyaçlı satmıyo adam satacaksan ben alacam dedim adama ,ben ölmeden olmaz dedi ya adam bana :(

lazy_1989

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorma abicim ya benim de başıma çok geldi. Adam ne verirsen ver satmam diyip kapatınca bi zoruna gidiyor ki insanın. İnşallah bir gün bende öyle diyebilirim :)

lazy_1989

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramaktan da vazgeçtim abilerim kardeşlerim. Fiyatı bu şekilde yükselen bi araç görmedim ben. 6 ay önce 3-5bin tl olan arabalara şimdilerde 10-15bin fiyat çekmeye başladılar.