K&N kutu ici hava filtresi aldim

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: K&N kutu ici hava filtresi aldim

Bmc air filter İtalya ürünüdür. Piyasası 300-350 tl civarındadır.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Bmc pahalı ben sormuştum 350tl cik :)

Bende almazsam olmaz maaşı alınca veriyim bi ayar  ;D ;D

Olmaz abi,okadar sey yaptin filitreden mahrum kalma,emin ol pisman olmayacaksin ben erzurum gibi 2000 rakimli biyerde farki hissettim sen deniz seviyesinde net bir sekilde hissedersin

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım ևınar link' Alıntı:
Olmaz abi,okadar sey yaptin filitreden mahrum kalma,emin ol pisman olmayacaksin ben erzurum gibi 2000 rakimli biyerde farki hissettim sen deniz seviyesinde net bir sekilde hissedersin
Ok kaptım bi tane bende o zaman   okkk Araba oldu o zaman uçak  :D dancee

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım Çınar link' Alıntı:
Deniz seviyesiyle yüksek rakımlı yer arasındaki fark olarak ben yüksek yerde oksijen daha fazla olduğundan daha iyi hissedilir diye düşünüyorum acaba yanlış mı biliyorum ayrıca fazla oksijen unutkanlık yapıyor yüksek rakımda tecrübe ile sabittir. :)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Deniz seviyesiyle yüksek rakımlı yer arasındaki fark olarak ben yüksek yerde oksijen daha fazla olduğundan daha iyi hissedilir diye düşünüyorum acaba yanlış mı biliyorum ayrıca fazla oksijen unutkanlık yapıyor yüksek rakımda tecrübe ile sabittir. :)

Abi rakim yukseldikce oksijen miktari dusuyor,7 yildir is sebebiyle erzurumda yasiyorum,memleket ankara,hanim tarafi balikesir akcay,yillik izinlerde bu uc nokta arasinda  7000-8000 km arasi yol yapiyorum,araba akcayda ucuyor sanki aractaki motoru sokup yerine 2,0 motor takmislar saniyorum,ankarada da fena degil,erzuruma gelince resmen gitmiyor,yillik izinlerden dondugumde ilk bikac gun resmen aractan soguyorum,bu konu ile ilgili okudugum yazilardan sunu ogrendim,araclarin motorlarinin verimli calisma seviyesi max 1000 rakim,1000-1500 rakim arasi yuzde bes,1500-2000 rakim arasinda yuzde on guc kaybi yasaniyormus.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi rakim yukseldikce oksijen miktari dusuyor,7 yildir is sebebiyle erzurumda yasiyorum,memleket ankara,hanim tarafi balikesir akcay,yillik izinlerde bu uc nokta arasinda  7000-8000 km arasi yol yapiyorum,araba akcayda ucuyor sanki aractaki motoru sokup yerine 2,0 motor takmislar saniyorum,ankarada da fena degil,erzuruma gelince resmen gitmiyor,yillik izinlerden dondugumde ilk bikac gun resmen aractan soguyorum,bu konu ile ilgili okudugum yazilardan sunu ogrendim,araclarin motorlarinin verimli calisma seviyesi max 1000 rakim,1000-1500 rakim arasi yuzde bes,1500-2000 rakim arasinda yuzde on guc kaybi yasaniyormus.

Hemşerim ben bile Akçay dan Erzurum a gelince ilk 1-2 gün nefes darlığı çekiyorum kaç tonluk araç ne etsin  8)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamam o zaman  thnxx  Ben yanlış biliyormuşum tam tersini sanıyordum  :) Oksijen azlığı unutkanlık yapıyor demek bende doğuda bulundum bir aralar.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hemşerim ben bile Akçay dan Erzurum a gelince ilk 1-2 gün nefes darlığı çekiyorum kaç tonluk araç ne etsin  8)

Abi bende akcaya gelince hasta oluyom hep,fazla hava carpiyor