Jetta fiyatı konusunda yardım istiyorum

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almışken 1.6 almayın derim.(lpg takacaksanız ayrı) Olmuşken bir model düşük olsun ama 1.4 TSI olsun. Arkadaşım aldı aralık ayında comfortline donanım modelini hatırlayamadım şimdi 26ooo e. O da 60 bin km civarındaydı. LPG yoktu.
Acaba modeli ne idi kaparto durumu iyi almış.Ama şu son zamanda fiyatlarda bir artış var ve alcam araca muhtemelen tüp taktırcam.Önerdiğiniz motor çok güzel fakat arasında uçurum fiyat var.Birde hatasız bulmaya çalışırsam tuzlu olur.

astra_emrah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat yüksek bence birazdaha araştır

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pek emin değilim ama turbo motorlarda lpg takılmıyor diye biliyorum, doğru mu?

Takılmıyor. O yuzden lpg takacaksanız ayrı diye yazdım. LPG takılacaksa en uuygun motor 1.6 102 HP olan.
Tabi bununla ilgili denemeler var sanırım.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba modeli ne idi kaparto durumu iyi almış.Ama şu son zamanda fiyatlarda bir artış var ve alcam araca muhtemelen tüp taktırcam.Önerdiğiniz motor çok güzel fakat arasında uçurum fiyat var.Birde hatasız bulmaya çalışırsam tuzlu olur.

Tam hatırlayamadım modelini ama 2006 olma ihtimali yüksek. 1.6 102 orijinal boyasız idi.
Malesef O kadar vergi avantajına rağmen 1.4 motor 1.6 motordan pahalıya satılıyor. Doğuş grubu konuda çok başarılı sağolsunlar.
Mesela aralık ayında tiguan 4x4 fiyatı 60 bin idi şimdi 71000 civarı. Çok zam geldi tabi ikinci elde zamlandı.

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o motorada lpg çok bayar kesinlikle

Arkadaşlar 2006 model 1.6 fsı 115 hp 6 ileri comfortline 100 bin ile 125000 km arası fiyatı ne kadar siteden değil ciddi satıcılardaki elden fiyatı.

Son düzenleme:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fsı motorlara lpg sıkıntısı oluyoe bildiğim kadarıyla 26 27 civarına alınması lazımmm