Jantla İlgili Tavsiyeleriniz

taner7tk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Jantla İlgili Tavsiyeleriniz

HaKaN link' Alıntı:
opc replikalar siyah olmasına rağmen bizim araçlarda çok güzel duruyor kanaatindeyim
emrenin aracında da vardı zaten
bende senin gibi düşünüyorum yalniz merak ettiğim odakla 2 kat fiyat farkı war sebebide kalite farkı olabilir mi sence ? yoksa yetkili serwis olmasindan dolayi mi pahali olmasi?

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aradaki fark adının odak olması ::))

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Taner, bir de kaç inch düşünüyorsun?
Çeşit sayısı ona göre de değişir...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

taner7tk link' Alıntı:
bende senin gibi düşünüyorum yalniz merak ettiğim odakla 2 kat fiyat farkı war sebebide kalite farkı olabilir mi sence ? yoksa yetkili serwis olmasindan dolayi mi pahali olmasi?
internette yayınlanan fiyat üzerinden indirim yapılıyor, Tarık beye uğrayıp fiyat ve görüş alabilirsiniz
diğer satılanlara oranla servis garantisi, montaj mutlaka ekleniyor sonuçta yetkili servis ve sonra çıkabilecek
problemler ile muhatap bulabilirsiniz. Bir de inch olarak ve ağırlık olarak da fark gösterebiliyor
tercih sizin tabi sahibinden üzerinden de alınabilir daha uygun fiyata ama farkını yukarıda belirttim.
Jant konusunda Emre ve Tunç daha detaylı bilgiyi vereceklerdir, bu konuda baya ilgililer :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keisnlikle 19 inçi geçmemeni tafsiye ederim, özellikle aracında yay da yoksa, sakın 20 inç alma  045thumbsup

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EMRE nin janti orjinal
CEM odaktan aldi replica ondan tavsiye alabilirsin

taner7tk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
internette yayınlanan fiyat üzerinden indirim yapılıyor, Tarık beye uğrayıp fiyat ve görüş alabilirsiniz
diğer satılanlara oranla servis garantisi, montaj mutlaka ekleniyor sonuçta yetkili servis ve sonra çıkabilecek
problemler ile muhatap bulabilirsiniz. Bir de inch olarak ve ağırlık olarak da fark gösterebiliyor
tercih sizin tabi sahibinden üzerinden de alınabilir daha uygun fiyata ama farkını yukarıda belirttim.
Jant konusunda Emre ve Tunç daha detaylı bilgiyi vereceklerdir, bu konuda baya ilgililer :)
Servis garantisi her zaman avantaj saglar tabi ama aradaki farkada deger mi tartisilir :)

Sercan link' Alıntı:
Keisnlikle 19 inçi geçmemeni tafsiye ederim, özellikle aracında yay da yoksa, sakın 20 inç alma  045thumbsup
Zaten benim sordugumda 18inc we aracimda yay yok we buyuk konismiyim heralde yaptirmamda yay zaten henuz tam olarak karar wermedim ama dusunmuyorda deilim ;)

Tnrylsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ama jantı gösteren yaydır yay olmadığı sürece jant takılması pek mantıklı olmuyo heleki spor bi jantsa bu

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Tnrylsl link' Alıntı:
ama jantı gösteren yaydır yay olmadığı sürece jant takılması pek mantıklı olmuyo heleki spor bi jantsa bu
aynen katılıyorum ve bu lafı üstüme alıyorum Taner... ;D