Jantım Eğildi :(

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam bir yerden bir yere giderken düz yolda farkında olmadan derin bir çukurdan geçmiştim, eve gittikten sonra jant kapağının olmadığını fark ettim, hemen çukurun olduğu yere giderek jant kapağını aramaya başladım. Aynı yerde bir kaç tane daha jant kapakları vardı hepsi kırılmıştı benim jant kapağını sağda ararken sol taraftaki refüjde olduğunu gördüm düşündüm ki yardımsever biri giderken gördü ve kırılmasın kolay bulunsun diye kenara koymuştu. Jant kapağını takmak istediğimde jantın eğildiğini gördüm ve hatta lastiğin havası bile azalmıştı diğer jantı da kontrol ettim o da eğilmişti. Bende aracı garaja çektim zaten 3-4 gün sonra kışlık lastik takacağım için o zaman bir uygulamaya yapabileceğim. Sizlerden jantı nasıl düzeltmem konusunda ve daha sonrasında oluşabilecek herhangi bir sorun için yorumlarınızı almak istiyorum.

[img=800x450]http://i.hizliresim.com/04V4rY.jpg[/img]

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Jantım Eğildi :(

Geçmiş olsun kötü bir durum olmuş.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

geçmiş olsun canınızı sıkmayın düzelir

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, lastiğin balon yapmaması büyük şans, daha önce bir kez eşimin eskiden kullandığı şirket aracı Clio'nun da yamulmuştu 30-40TL gibi  bir fiyata düzelttirmiştim ama üzerinden enaz 3 sene geçtiği için nasıl yaptılar hatırlamıyorum

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bildiğim kadarıyla sıkıntı yapmanıza gerek yok lastikçiler düzeltirler.
Gecen sport aracım için kışlıklara edition jantı almıştım ve jantları takarken o sırada usta "hocam saç janta bir şey olsa hemen doğrulturuz ama çelik alaşım öyle değil" demişti.
Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun

KaanKan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sağolun arkadaşlar. Para ile halledilebilecek bir şey doğru, dediğiniz gibi neyse ki Allah beterinden sakladı o anda lastik patlayıp kazaya yol açabilirdi. Buna da şükür diyorum. Ayrıca saç janta kışlık lastikleri taktırdıktan sonra yaz lastikleri için orjinal jant almayı planlıyordum. Şimdiden aramaya başlasam fena olmaz diye düşünüyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun.
Sac jant oldugu icin dert etmeyin
Lastikci rahatlikla duzeltir balansta yaptimmi problem olmaz.

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Neyse ki hem lastik balon yapmamış hem de saç jant eğilmiş diğer türlü daha büyük problemler yaşardınız.