jant deneme

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: jant deneme

aracın üzerindeki jantınız gayet güzel duruyor bencede.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilk gösterdiğiniz jant -şahsi kanaatim- hiç yakışmamış, kapağı sökseniz bile siyah edition jantı ondan güzel görünüyor benim gözümde... rotiform dediğiniz jant ilk janta nazaran elbette daha iyi ama genel olarak o da pek yakışmamış açıkcası... Bence de BBS bakın derim ama onun da uygun ölçüleri yok bildiğim kadarıyla...

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

deneme demişiniz adı üzerinde kendinizi hiç denememişiniz sayın hatta fotoları bile atın gitsin

mertcan351

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet uygun ölçüleri yok bbs leman 10 bijonlu bir jant olduğundan flanş yapıp istediğimiz ölçülere çevirebiliyoruz

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertcan35 link' Alıntı:
evet uygun ölçüleri yok bbs leman 10 bijonlu bir jant olduğundan flanş yapıp istediğimiz ölçülere çevirebiliyoruz

biliyorum ama bana göre sağlıklı bir çözüm değil... değmez... ayrıca bijon aralığını uydursanız bile ET değerini (flanşı da hesaba katarak) net hesaplamanız lazım...

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aman haa sakın bu tenekeler nedir ankara usulü 131 şahin olmuş  general_Shame_on_you

mertcan351

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daha önce bu jantı 4 bijondan 5 bijona cevirip logana taktık hiçbir sıkıntı olmadı zaten işi yapacak kişi garanti sunuyor :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertcan35 link' Alıntı:
daha önce bu jantı 4 bijondan 5 bijona cevirip logana taktık hiçbir sıkıntı olmadı zaten işi yapacak kişi garanti sunuyor :)

Siz kararınızı vermişsiniz, ben sadece saygı duyarım, lütfen yanlış anlamayın ama böylebir uygulamanın garantisini kimse veremez!!! O ustanın(!) vermiş olduğu garanti sizi ve sevdiklerinizi geri getirmez. Bundan önce sorun omaması da bundan sonra sorun olmayacağının garantisi değildir. İster istemez ulaştığımız hızları düşününce gerçekten irkiliyorum. Bu uygulama sağlıklı değildir... şuanki aklımla ben asla yapmam ama size sonuna kadar saygı duyuyorum :)

Bu arada tekrar belirteyim, bijon aralığı uysa bile offset değerinden dolayı jant çamurluğa sürtebilir, bunu mutlaka deneyin... Rabbim hepimizi korusun inşallah  special_prayer  kolay gelsin...

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Edition jantı daha güzel görünüyor.
onurody link' Alıntı:
aman haa sakın bu tenekeler nedir ankara usulü 131 şahin olmuş  general_Shame_on_you
Yine de siz bilirsiniz ama bence sakın takmayın hele birincisini şahinci jantı gibi olmuş millet dalga geçer valla