izmirde sağlam opel servisleri...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
TaCChiNaRDİ' Alıntı:
değişik bir olaylamı karşılaştın burda söylersen sevinirm sonra bizde mağdur olmayalım...

sadece önride bulunma dedim dahasını açıklamıştım
bir üst topikte csoft arkadaşımız buna yakın güzel bir örnek vermiş.:good:

mematibaş

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

kurt.ibrahim' Alıntı:
Okadar çok güvenme derim. İnşallah öyle devam edersin. :confused:
İnşallah bir gün oda olur.
Önerilerde bulunma çünki bazı şeyleri yaşamak lazım. Bukadarı yeterli sanırım.
Daha fazlası Foruma ters düşer.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Belki denilebilir sen niye öneride bulundun.
Benim öneride bulunduğum boch opelin araştırma servisi diğer yetkili servislerde içinden çıkamadıklarını orada çözüyorlar. Ters durumlarda karşında muhatap bulabilyorsun.
İsim vermedn şahit olduğum bir olayı anlatayım. vectara aracı olan bir arkadaş izmirden kütahyaya gider. Arıza olur özel servise gider onarımdan sonra dönüşte arızanın tekrarı ile karşılaşır. Ben de ogün ayni yere 7500 bakım için gimiştim.arıza tespiti yapılır. yine ayni sensördür fiat 180 tl sadece parça arkadaş garanti ister bakımı yapan elaman sorumlu kişiyi çağırır garantiye yanaşmaz parçanın orjinal olduğunu devamlı israr eder. Olaya bende müdahil olunca cevap siz karışmayın.Ben de ben misafir değilim bakımiçin gelmişim böyle olunca zaman gelir bu şartlar altında burada iş yerine yoldan geçen araçları sayarsın oldu. arkadaşta toplayın yaptırmıyorum deyince bir yıl garanti verdi. isim vermek işi iyiice açık etmek biraz ters birine ters gelen bir başkasına uygun gelebilr Okapıdan bir çok kişi geçimini sağlıyorsa bu bana ters düşer. Birde şu çalıştırdığı elamanın vicdanına kalmış bir olyda olabilir . Adam patronuna kızar dolaylı şekilde bunu çıkarmaya çalışır . Buların yaşanmış örnekleri çoktur. iyi bulmak bir yerde kişinin kedinede kalıyor. Biraz işten anlarsan bunuda bulmak zorlaşıyor. Yapılan hatayı düzetmek için götürdüğünde normal kabul etme ısrarında bulunuyor. Öneri yaparken ucu dönüp kişinin kendine dokunmaması gerektiğinden dolayı öyle yazdım. :mad:

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar uyarsa Manisa ya gelin,nasolsa yarım saatlik yer,Gökhan Otomotiv e (özel Opel servisi) gelin.Sahibini ve tüm personelini tanırım;gerçekten memnun kalacağınızı düşünüyorum ... :good:

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirdeki servislerde iş yok hepsi bastan sarma basıma gelmeyen kalmadı araba yağ mı kacırmadı tabayı takamamıslar fren balatalarını yan sannayimi takmıslar parcalandılar gecengün kamyonun altına giriyodum. En güzeli biraz vakit ayrın hem gezmek hemm tanısmak hem iş amacıyla aydın ats opele gidin ilgi alaka işcilik süper özverili calışma yapıyolar

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmire şubemi acsak ne arkadaşlar.bukadar mağdur olduğunuzu bilmiyoduk yaa.geçengün gene bi olay yaşadık kurt.ibrahim abinin aracında allah korumuş gercekten.

TaCChiNaRDİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurt.ibrahim' Alıntı:
Belki denilebilir sen niye öneride bulundun.
Benim öneride bulunduğum boch opelin araştırma servisi diğer yetkili servislerde içinden çıkamadıklarını orada çözüyorlar. Ters durumlarda karşında muhatap bulabilyorsun.
İsim vermedn şahit olduğum bir olayı anlatayım. vectara aracı olan bir arkadaş izmirden kütahyaya gider. Arıza olur özel servise gider onarımdan sonra dönüşte arızanın tekrarı ile karşılaşır. Ben de ogün ayni yere 7500 bakım için gimiştim.arıza tespiti yapılır. yine ayni sensördür fiat 180 tl sadece parça arkadaş garanti ister bakımı yapan elaman sorumlu kişiyi çağırır garantiye yanaşmaz parçanın orjinal olduğunu devamlı israr eder. Olaya bende müdahil olunca cevap siz karışmayın.Ben de ben misafir değilim bakımiçin gelmişim böyle olunca zaman gelir bu şartlar altında burada iş yerine yoldan geçen araçları sayarsın oldu. arkadaşta toplayın yaptırmıyorum deyince bir yıl garanti verdi. isim vermek işi iyiice açık etmek biraz ters birine ters gelen bir başkasına uygun gelebilr Okapıdan bir çok kişi geçimini sağlıyorsa bu bana ters düşer. Birde şu çalıştırdığı elamanın vicdanına kalmış bir olyda olabilir . Adam patronuna kızar dolaylı şekilde bunu çıkarmaya çalışır . Buların yaşanmış örnekleri çoktur. iyi bulmak bir yerde kişinin kedinede kalıyor. Biraz işten anlarsan bunuda bulmak zorlaşıyor. Yapılan hatayı düzetmek için götürdüğünde normal kabul etme ısrarında bulunuyor. Öneri yaparken ucu dönüp kişinin kendine dokunmaması gerektiğinden dolayı öyle yazdım. :mad:

bu bosch opel servis nerde araştırma merkezi degil demi opelin çiğli oraganizideki bana tam adresini verebilirmisin...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
TaCChiNaRDİ' Alıntı:
bu bosch opel servis nerde araştırma merkezi degil demi opelin çiğli oraganizideki bana tam adresini verebilirmisin...

Evet arştırma merkezi bildiğin gibi çiğli organize sanayinde .
Bildiğine göre herhalde memnun kalmaışsın gibi geldi bana . Öylede olabilir Bazı terslikler oluyor. Bana göre güvenirliği ve garantisi daha keçerli olduğun bu öneride bulundum. aksi olunca sorumluluk yüklenmesi var.
Birde bu öneride bulunayım Zamanın varsa ve sana uyarsa Aydına ATS opele git derim hemde gönül rahatlığı . Tansu ve soner ustalar ile tanışmış olursun. Bana dersenki gittinmi ben gitim onun içinde rahatlıkile söylüyrum
Sanal olan forum dostluğunu gerçeğe döüştürmüş olusun.:pon:

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
TaCChiNaRDİ' Alıntı:

Evet arştırma merkezi bildiğin gibi çiğli organize sanayinde .
Bildiğine göre herhalde memnun kalmaışsın gibi geldi bana . Öylede olabilir Bazı terslikler oluyor. Bana göre güvenirliği ve garantisi daha keçerli olduğun bu öneride bulundum. aksi olunca sorumluluk yüklenmesi var.
Birde bu öneride bulunayım Zamanın varsa ve sana uyarsa Aydına ATS opele git derim hemde gönül rahatlığı ile. Tansu ve soner ustalar ile tanışmış olursun. Bana dersenki gittinmi ben gitim onun içinde rahatlık ile söylüyorum
Sanal olan forum dostluğunu gerçeğe dönüştürmüş olusun.:pon:

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çiğli araştırma 1 ayda 2 kapı boyamayı becerememişlerdi zamanında... sıra bekleme sebebiyle değil yeteneksizlik ve malzeme kalitesizliği yüzünden... 1 hafta dedikleri süre 1 ay demektir. Ters durumda da muhattap falan bulamadım herkes topu birbirine attı... Neyse bu 2 yıl önceki mevzu şimdi öyle değildir umarım... Arabam garanti kapsamında olduğu için hep EGEM'e gittim memnun kaldım, bir kez merkez opel'e gittim orada işçilik, ustalık gerektircek bir iş yaptırmadım silecek memesi değişti sadece iyi yada kötü bilemiyorum o yüzden ama dükkan çok boş depo gibi pek tercih edilmiyor sanki, bundan sonra bir kez de jokeri deniycem.