İzmir Yakıyor........( modifiye bitti )

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim bodykitin faturasını yanımda taşiim bari iyiki yetkili serviste yaptırmışım..istanbul peki arkadaşlar çevirme problem yaşayan oldumu kimse yazmamış yoksa izmir pilot bölgemi

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TÜV olayı ilk Yalova'da ve bir başka ilde daha pilot uygulama olarak başladı ve gitgide yayılıyor.

TÜV, aşırı ciddi bir Alman kurumudur, değnekçi falan sökmez, söyleyeyim ben..

Hala Jantlara nasıl vıdı vıdı yaptıklarını ben anlamadım..

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim egsoz dışarıya taşmış durumda ama TÜV onaylı Irmscher'in nolacak şimdi???Bakalım çeviren olursa anlayacağız durumu :S

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen annem emniyet kemerinide takmamıştı onada kusura bakmayın camlardan dolayı göremedim dedi sonrada lütfen kemerimizi takıp devam edelim dedi poliss amcaa :D

aksine bizdede annem 80 km ile radara girdiği için 231 lira ceza yedi 2 gün önce :eek:

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aksine bizdede annem 80 km ile radara girdiği için 231 lira ceza yedi 2 gün önce :eek:

en olmadık yerlere 50 km hız sınırı koyuyolar ondan sonrada hız sınırını aştınız diyolar.eskiden ataköy konaklarının önünde vardı onu kaldırdılar 50km hızla gitseniz korna sesinden araba kullanamassınız orda..havaalanı yeşilköy bağlantısında vardı bide, virajı döner dönmez radarı görüyosunuz iş işten geçmiş oluyo yani hepiniz bilirsiniz orayı :)

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
ek tercih yapıcam büyük ihtimal izmire gelicem plakada 22 zaten illaki bizede yapışıcaklar sanırım

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
abi geçen bi yerde gördüm ankarada muayene istasyonlarının önünde değnekciler var. arabayı sokmadan 50ytl ye geçiyorsun...eğer bu uygulamalar böyle devam ederse bu adamlara daha çok iş çıkar...
sahte yapıyo onlar:Dhepsine güvenmemek lazım