izmir civarında tatil yeri tavsiyesi

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şu anda askerdeyim ve 17 mayısta teskereyi alınca ailemle beraber birkaç günlük bi ege tatili planlıyoruz. sizlerden bildiğiniz gördüğünüz yer tavsiyesi istiyorum

- (bodrum çeşme gibi) çok aktif hızlı bir gece hayatı olmasına gerek yok ama çok da ölü olmasın
- denizi kumsalı güzel bir sahil kasabası
- 5 yıldızlı otel herşey dahil paket fln değil istediğim. beni otele tatil köyüne bağlamayan, sadece yatak artı kahvaltı alıp(3-4 yıldızlı otel ayarında), sonra atlayıp arabama yakındaki yerleri gezebileceğim, o bölgenin turistik yerlerini keşfedebileceğim, gittiğim yerlerdeki farklı plajlardan denize girebileceğim, faklı yerlerden manzara seyredebilip saatine göre çay / rakı içebileceğim...
cheesy.gif

-çok da piyasa olmamış, gece kulüplerinin otellerin işgal etmediği, biraz bakir kalmış ama güzel bir yer...

burdaki bir iki izmirli arkadaşa sordum mordoğan, didim altınkum, didim akbük, gümüldür, kuşadası, yeni foça gibi tavsiyeler aldım. internetten gördüğüm kadarıyla altınkumun mavi bayraklı plajı meşhur. gümüldüre bi on beş sene önce, kuşadasına da en son bi on sene önce fln gitmiştim ama ikisini de unuttum :s

şimdi sizden gezip görmüş olanlardan tatil beldesi tavsiyesi, hatta varsa referans olacağınız uygun fiyatlı pansiyon otel motel vb. adresi numarası istiyorum
wink.gif

Son düzenleme:

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gümüldürde yazlığımız var , orası renksiz gelebilir hele ki mayısta.
Bence didim tarafı en mantıklısı.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Etrafta gezilebilecek çok yer olmasından özdere 14evler'de villa hotel güzeldir ama o tarihlerde çok canlı olmayabilir.yabancı turistler biraz biraz kendini göstermeye başlar yerli turist anca haftasonları İzmir ve çevresinden gelenlerle olur

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim bizim didim akbük'te yazlığımız var... 17 yıldır yazları ordayız, ancak şu an sezon açılmadı baya durgundur oralar... Yine de gün batımında bi ufak, yanında da beyaz peynir oldumu çok iyi gider :D

http://www.tatil.com/otel/derby_hotel_didim

şu pansiyonu öneririm, denize sıfır, akbük'ün merkezinde, üniversiteden bir hocama önermiştim 5 gün kalmıştı memnun ayrılmıştı, araç varsa didim altınkuma da gidersiniz (18 km)...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
deniz, akbükte yazlık nerde? bizde akbükteyiz.
asker kardeşime tavsiyem de kafa dinlemelik ve henüz sezon öncesinde bi yer istiyorsa, izmir'in güney tarafına yönelmesi,
kuşadası mordoğan vs buralar da henüz soğuk olur mayısta. akbük de aynı şekilde ancak altınkum keyifli olabilir. didimde ayrıca 3ncü koy var. altınkum kadar meşhur olmasa da denizi iyidir. epey iyidir. altınkumda medusa ve sensation un iskeleleri de sanırım açılmış olacaktır.

bunlara ilave olarak biraz daha güneye uzanırsan, marmaris ve çevresinde sayısız mekan var, amazon/turunç/hollanda plajı/sedir adası/azmak/akyaka/kız kumu vs... temmuz/ağustos tabiki heryerde en iyi sezon ancak mayıs/haziranda da bu çevre çok güzel olacak hem de daha az kalabalık olacak,

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deniz, akbükte yazlık nerde? bizde akbükteyiz.

Vay hemşerim :D
Hocam bizim sitemiz Bozdoğan Sitesi... Kerem sitesinin önündeki rampadan çıkınca hemen solda... Yanında Doğuş sitesi, İrem Sitesi, Genç Madenciler vs. var... Sizinki hangisi? Yazın görüşelim Opelim.net Akbük Buluşması yapalım :D

scorpion49hgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay hemşerim :D
Hocam bizim sitemiz Bozdoğan Sitesi... Kerem sitesinin önündeki rampadan çıkınca hemen solda... Yanında Doğuş sitesi, İrem Sitesi, Genç Madenciler vs. var... Sizinki hangisi? Yazın görüşelim Opelim.net Akbük Buluşması yapalım :D
Bide askerlik anılarına bağlayın işi tam olsun.Çocuğu unuttular bile yukarda.:maden:
Foça'ya gel Foça'ya.Her zaman pansiyon ve otellerde yer var ve hareketlidir.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize teşkkürler ;) güzel muhabbet dönüyo :D

GÜNCEL ;)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mevsim için en mantıklı yer marmaris,
haftasonu tatilcileriyle karşılaşmaktansa,,yabancıların cogunlukta olacagı marmarisi öneririm yevru;)

sen ne zaman asskerree gittin lan:D
nerdesin
konum söyle:D