İzmir buluşması - yemek organizasyonu

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
nilay'la konuştum ama beko'ya ulaşamadım... biri kafalasın Beko'yu da... :):)

ÇELİK KUŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en son cicekli kahvalti bulusmamiz biliyorsunuz buruk gecti Cagridan gelen uzucu haberden dolayi... hem kendisine moral olmasi amaciyla hem de restoranti yeni acan arkadasima destek olmasi amaciyla bir yemek organizasyonu duzenlemeye karar verdim..

mekan... TAŞ PLAK ET RESTAURANT

BOSTANLI MIGROS KARSISINDA. mekan sahibi arkadasim...

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000901588160&ref=ss

opelim.net'e ozel fix menu ve fiyatlar su sekilde

Kuver : Erzincan tulumu - Ceviz - Tereyağ - Kurutulmuş Domates - Zeytin

Soğuk Meze 3 Çeşit Tepsiden Seçilir

Salata : Gavurdağ,Kaşık,Mevsim

Ara Sicak : Kaşarlı Mantar ve Hellim Kızartma

Ana yemek : Izgara Köfte,Tavuk Şiş,Kuzu Şiş,Pirzola

Tatlı - Meyva Mevsim Meyvaları ve Kemalpaşa Tatlısı

İçecek 2 Meşrubat

fix menu fiyati : 25 TL

İçecek 20cl Rakı veya 20cl Şarap veya 2 Bira olursa fix menu fiyati 35 TL olmakta....

tarih olarak 01.05.2010 cumartesi saat 20:00 dusunuyorum

evet kimler geliyor...

1. umut +1,5 :)
slm umut.30 unda İstanbuldayım ve 1 inde saat 7.40 uçağıyla dönücem.Ordan sonra başka birşeyler yapılırmı yine?Ona göre yemeğe olmasada organizasyona yetişmeye çalışırız olmazsa..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
19.40 uçağı mı? sonrasında henüz bir plan yok ordaki duruma göre karar verilir ama yemek "ye kalk" tarzında değil... menu dolgun, süre uzun... muhabbet de koyu olursa saati ilerletiriz mekanda..

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Mekanın Facebook'ta ki fotoğraflarına baktım. 2 katlı bir mekan gibi. Organizasyon nerede olacak? Alt kat mı üst kat mı?

Alt katta olacaksa, girişi kolaysa beni de ekleyin. :)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
volkan, alt kat üst kat henüz belli değil, sayıya göre mekanda yer ayarlaması yaptırıcam ben, dış mekan da olabilir havaya bağlı olarak,

yabancı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.turkiyeotoforum.com
şimdiden bir şey söylemek mümkün değil ama eşimle bende katılmak isterim . malüm evli olunca maddi durumlar değişken olabiliyor .ben o tarihe yakın bir zamanda duruma göre kararımı versem olur mu arkadaşlar

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
29 nisan'a kadar kesin katılımları bildirelim arkadaşlar... fiyatları çünkü grup indirimi olarak aldım %30 a varan indirim yaptılar açık konuşmak gerekirse..

özellikle listede isimleri olan arkadaşlardan gelemeyecek olanların belirttiğim tarihe kadar bana bilgi vermesini rica ederim,

liste haricinde ekstra olarak katılacak arkadaşlar için her zaman yer ayarlanabilir tabi ama restauranta 10 kişi geliyoruz deyip de sonradan 15-16 kişi olursak hem serviste hem de oturma düzeninde sorun yaşarız.. o yüzden mümkün mertebe katılacak arkadaşlardan bana bilgi vermeleri - listeye isimleri eklemelerini - rica ediyorum,

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
volkan, alt kat üst kat henüz belli değil, sayıya göre mekanda yer ayarlaması yaptırıcam ben, dış mekan da olabilir havaya bağlı olarak,

Dış mekan olursa her türlü oradayım.

Ancak önceden bilgi verilirse sevinirim. Kısacası dış mekan veya zemin olursa beni yazabilirsin.