İşte Vectra B OPC ZENDER...Türkiyede bir eşi yok...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aim sıfırı gerçekten tükettim bu sefer kendime gelmem lazım malesef :(

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Verdiğin para kuruşuna kadar değiyor abi dert etme, parayı kazanmak ve harcamak için geçerli sebepler işte :)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla en çok sevdiğim renklerden biri :rakir: hastasıyım bu rengin güle güle kullan kerem.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyama işleminden sonra da arabayı biraz daha alçaltıp, şu aşağıda verdiğim ilan sahibine psikolojik baskı uygulayarak jantları satın alıp arabaya takarsan gerçekten felaket ötesi birşey olacak bu araba kerem abi :rolleyes:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...den-1.9-vectra-dizel-otomotik-159879953/detay

Yine kılı kırk yaran araştırmaların Mert :D zaten Kerem Abi de bu jantları arıyordu...

Maşallah Kerem Abi, muazzam bir araç..Opel bu aracı bilse sana sponsor olur..''En düşünceli Müşteri'' listesi yapsalar sen derece alırsın :) bu arada seninle halledebileceğim bir mesele var Kerem Abi..Yardımını esirgemez isen memnun olurum..Vaktinin el verdiği ölçüde..;)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlerleyen zamanlarda ben kerem abiden Omegalarda bulunan R şanzımana geçmesini bekliyorum, ilk arkadan itiklemeli vectra olarak tarihe geçicek :p

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boyama işleminden sonra da arabayı biraz daha alçaltıp, şu aşağıda verdiğim ilan sahibine psikolojik baskı uygulayarak jantları satın alıp arabaya takarsan gerçekten felaket ötesi birşey olacak bu araba kerem abi :rolleyes:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...den-1.9-vectra-dizel-otomotik-159879953/detay

bencede bu jantlar alınmalıı mutlaka..eğer olmazsa ikinci tercih olarak irmscher jantı diyorumm

$T2eC16R,!yME9s5qHBV2BRqLd7Z4(Q~~60_35.JPG

belki hatırlarsın Kerem abi satılık vardı bu jantlardan paylaşmıştım burada..

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bişeyler yapıyorum kendi çapımda. Para bitti paraaaaaa yok jant mant :) para toplayıp jant hediye edin bana opel in eksiklerini ben tamamlıyorum :) Boya tampon çift çıkış eksoz olunca benden bu kadar görsel olarak şuan aklıma bişey gelmiyor. Yardım isteyene yardım ederim tabii :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah Kerem Abi, sağolasın ;)

O değil de Mert, ben de bir tane 4x4 vectra a şaftı,iskeleti bulursa; onu yapacağını sanıyorum ya da sunroof var listede :)