istanbullular???

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yha Aßi İstanßul Diosn ßursa Olsa Her Türlü Yarımcı Olurdum :D Yengemiz Ne Zaman Gelicek ßursaya

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahilden floryaya geçip 'fly in' e gidebilirsiniz, biraz pahalıdır ama ordaki kafeler tam havalanının karşısında nezih güzel yer.. yada florya belediye tesisleri var çok ucuz,çay max 75kr adam başı güzel bi yemek max 10 lira falan araç parkınada müsait.. bakırköyde dersane civarlarında kafeler mevcut ama pekte nezih yerler sayılmaz.. en kötü carouselin üst katında burger king var hava iyi olursa oranın balkon kısmında da oturabilirsiniz

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pm atılmıştır :)

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saydığın yerlerin hepsi kalite semtler uğur..hafta sonu bi pazar günü arabanla bi git mesela bebeğe midpoint civarına otur bahçesine 5 dk arayla ferrari porsche tt skyline geçtiğine şahit olacaksın..illede bir yer seç dersen deniz kenarlarını sevdiğim için bebek derim ben....akşam eğlenmek için soruyorsan yine bebeğe yakın kuruçeşme civarındaki barlar iyidir...sortie mesela..cyrstal, reina, sapphire, supperclub ..vs

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görkem abi,valla abla görmesin cok ama cok ayıpolurr..
valla:D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Caddebostan sahil, Beşiktaş-Ortaköy-Arnavutköy-Bebek-Tarabya-Sarıyer'e kadar olan sahil kısmı İstanbul'da en sevdiğim yerler. Gezmeye doyamıyorum. Haa birde Eminönü tabiki :) Taksim falan yalan :)