İstanbul'da Vandalizm

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul 2 gündür IMF toplantılarına ev sahipliği yapıyor.

Gelen üst düzey insanlar (!) sebebiyle trafik iyice arapsaçı..

Bir de protesto adı altında sokakları, kaldırımları parçalayıp dükkanların, bankaların, restoranların camlarını kıran, molotof kokteyli ile ateşe veren, yoldan geçen polis arabalarına taşlar ve sopalarla saldıran, utanmasalar içlerindeki polisleri dahi linç edecek ne idüğü belirsiz şehir eşkıyaları çıktı...

Kırdılar, yıktılar, ateşe verdiler...Ve her zaman şiddet kullanmakla suçladığımız polis bu sefer müdahale etmeyince iyice zıvanadan çıktılar...

Umarım hepsini tek tek yakalarlar ve bu vahşetin hesabını sorarlar...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umarım hepsini tek tek yakalarlar ve bu vahşetin hesabını sorarlar...

umarım fazlasını yaparlar,
böylelerine polisin orantısız güç kullanması hiç rahatsız etmiyor beni..

sosyalistim diye oraya geliyosun kapitalizmi eleştiriyosun, emekçiyiz diyosun orda alnının teriyle iş yapmaya çalışan esnafın malına zarar veriyosun.. :mad:
bunlar gösterici değil terörist..

bi tek yunanlı bi gösterici sakince pankart açarken esnaftan bi yumruk yedi on acıdım....

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece mala olsa, içeride insanlar varken o insanların gözlerindedi dehşet ve korku inanılmazdı, kolay kolay unutamazlar o anı...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bombayalacaksın bu yıkıp dokenlerı. gunahı da yok bunun.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emekçiyi savunuyorsun IMF'yi protesto ediyorsun ama, IMF yerine ekmek parası kazanmaya çalışan esnafın ekmek teknelerini başlarına yıkıyorsun, devletin malına, memuruna zarar veriyorsun. Bu kadar ahmakça bir protesto da ancak Türkiye de olurdu herhalde. Yazıklar olsun böyle gençliğe!

Demokraside elbette ifade özgürlüğü var. Pankartını açarsın, basın açıklamanı yaparsın, sloganını atıp yürüyüşünü yaparsın. Ama siz kim oluyorsunuz da insanların dişinden tırnağından artırarak aldığı arabaların camlarını kırıyorsunuz! Kim oluyorsunuzda benim onun ödediği vergilerle yapılan kamu mallarını parçalıyorsunuz! Kim oluyorsunuzda İstanbulun göbeğinde terör estiriyorsunuz. Böyle yaparak gerçek emekçileri yanınıza değil, karşınıza alıyorsunuz, solculuğun adını anarşizme çıkarıyorsunuz!

Umarım hepsine gereken ceza verilir ve akılları biraz olsun başlarına getirilir!

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte bunlara polis copu helal olmuştur diye düşünüyorum

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlara insan diyenlerin suratına tükürürüm ben. Yaptıklarını neye dayandırıp gerçekleştiriyorlar acaba ?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TV de seyrettim ve hayretler içinde kaldım hepsi benim gözümde vatan hayini.dağdaki teröristten hiçbir farkları yok delirmişcesine bankalara dükkanlara ve polislere saldırmışlar yazıklar olsun Allah bildiği gibi yapsın bunları