Ipod - USB sorunu

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ipod - USB sorunu

gradient link' Alıntı:
iPhone 3 Gs ile başladım. 4 de kullandım. Su an 4s var ama ben bu jailbreak işine bir türlü cesaret edemedim. Bir de tabii çevremde yaptıranlar hep problem yasadılar. Tabii kendileri yapmadığından muhakkak yanlış birşeyler yapmışlardır. Tecrübe gerekiyor yani. Yapabileni de takdir ediyorum.  general_Applause
Ben iphone 2 ile basladım başka telefonda kullanmadım kullanmamda 4s alacaktım fazla bi fark yok aralarında onun ıcın almadım hazıranda 5 cıkıcak o zaman ınsallah..
ben kendım jaılbreak yapıyorum herturlu yazılımındanda meraklı oldugum ıcın anlarım..jaılbreak olmadan iphone tam anlamıyla kullanmak anlamsız

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Haklisin 4 ile 4 s arasında bir fark yok çok belirgin. Ben de 4 s almicaktim ama Kasım sonu Chicago'da iken gelmişken alayım dedim. Fiyat Turkiye'ye göre ucuz gelmişti. Ama gereksizmis.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Haklisin 4 ile 4 s arasında bir fark yok çok belirgin. Ben de 4 s almicaktim ama Kasım sonu Chicago'da iken gelmişken alayım dedim. Fiyat Turkiye'ye göre ucuz gelmişti. Ama gereksizmis.
650 dolarmı fıyat..sım kılıt varmı cıhazda amerıkadakıler genelde kılıtlı oluyor gercı 4s sımkılıt cozuluyor ama guncelledıysen muhtemelen free cıhazdır