iPhone & Bluetooth

jalamanta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, ilk mesajım bir soru olacak sizlere kendimi tanıtmadan önce =)

Benim aracımın paketi Cosmo. iPhone'u bluetooth ile eşleştirmeyi tam olarak beceremedim, tek yapabildiğim telefonu tanıtabilmek oldu. Bir süre sonra da kurulan bağlantı bir anda kopuyor ve zaten kişi listesini aktarabilmeyi hiç beceremedim. Sorun iPhone'da mıdır (eğer kullananlarınız varsa bildiğiniz üzere iPhoneları sadece diğer iPhonelar ile eşleştirebiliyorsunuz) yoksa ben mi yanlış yapıyorum bilemedim.

İkinci sorum ise bir konuda hem Cosmo'nun bluetoothu hem de Necvox'un bluetoothundan bahsedilmiş. Bende Necvox var ve eğer her iki bluetooth seçeneğine de ayrı ayrı nasıl ulaşabileceğimi söylerseniz çok sevinirim.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: iPhone & Bluetooth

Öncelikle foruma hoşgeldiniz, bende IPhone 4 var ancak araca tanıtmadım, Şirket hattı olarak kullandığım Nokiaa E66 marka telefonumu Cyclone navigasyona tanıttım ve gayet güzel bir şekilde kullanıyorum. Bir iki arkadaş Iphone 3GS ile Necvox yada Cyclone eşleşmiyor yazmışlardı, böyle bir durum olabilr, fakat dediğim gibi elimdeki Iphone 4 ile eşleştirmeyi denemedim henüz.
Eğer aracınız cosmo ise ve necvox yada cyclone taktırdıysanız, aracın beyni karışabiliyor bu yüzden sadece aracın bluetooth u ile cihazı eşleştirin, necvox bluetooth una dokunmayın.

jalamanta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hoşbulduk=) evet bende de iPhone 3gs var ve sadece necvox'tan denedim o da bir kaç defa, olmayınca bıraktım. sanırım aracın kendi bluetooth özelliğini kullanmak config tuşundan ordan da bluetooth seçeneğinden yapılıyor. gidince hemen deneyeceğim. teşekkürler.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jalamanta link' Alıntı:
hoşbulduk=) evet bende de iPhone 3gs var ve sadece necvox'tan denedim o da bir kaç defa, olmayınca bıraktım. sanırım aracın kendi bluetooth özelliğini kullanmak config tuşundan ordan da bluetooth seçeneğinden yapılıyor. gidince hemen deneyeceğim. teşekkürler.
Dediğiniz gibi cosmoda aracın kendi bluetooth ayarlarından yapılıyor. Bende cyclone üstünden bağlandığımdan direk cihazdaki bluetooth ayarlarından yapmıştım telefonla eşleşmeyi.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jalamanta link' Alıntı:
aynen aracın bluetooth'u ile eşleştirin iphone'u necvox ile değil..

jalamanta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen öyle yaptım az önce ve aracın kendi bluetooth'undan eşleştirmeyi başardım. kullanımı ise phone tuşuna basmak ve gerisi şeklinde.

yemreozacmak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yahu beceremedim ben bunu iphone u  aracın kendi bluetooth uyla eşleştirmeyi denedim en son telefon ismim çıktı aracın ekranında eşleştirmek istiyormusunuz diyordu evet yazısına tıklanmıyordu hayırada tıklanmıyordu anlamadım gitti,öle dondu kaldı 3 defa denedim 3. dede aynı şey oldu,daha önce bir kaç nokia ile eşleştirip gayet güzel konuşabiliyordum

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

necvoxun hangi modelini kullanıyorsunuz acaba? ben en son modelini kullanıyorum ve iphone 3G kullanıyorum hiç sorunsuz bu özelliği kullanabiliyorum yalnız tek eksisi necvox olunca rehberdeki kayıtlı isimler değilde numaralar gözüküyor ama son aramalar aranan numaralar hepsine ulaşabiliyorsunuz necvox üzerinden ayrıca eşleştikten sonra telefonunuzdaki şarkıları vs başka hiçbir bağlantı yapmadan dinleyebiliyorsunuz

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

bluetooth menüsünden dişli ayar kısmınına tıkladığınız zaman bi menü açılır o menüden eşleme açık diyorsunuz sonra telefonun bluetooth undan yeni cihaz arattırıyosunuz '' Car kıt '' i bulduktan sonra seçip 0000 girip tamam diyorsunuz. işlem bu kadar geriye kalan her şey cihaz üstünden..

yemreozacmak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
necvoxun hangi modelini kullanıyorsunuz acaba? ben en son modelini kullanıyorum ve iphone 3G kullanıyorum hiç sorunsuz bu özelliği kullanabiliyorum yalnız tek eksisi necvox olunca rehberdeki kayıtlı isimler değilde numaralar gözüküyor ama son aramalar aranan numaralar hepsine ulaşabiliyorsunuz necvox üzerinden ayrıca eşleştikten sonra telefonunuzdaki şarkıları vs başka hiçbir bağlantı yapmadan dinleyebiliyorsunuz
ben cyclone kullanıyorum,ben zaten aracın bluetootu üzerinden eşleştirme yapmak istiyorum, hiç cyclonun bu özelliğini kullanmadım daha kullanmaktaistemiyorum açıkcası orjinali varken