İnsignia Alacağım ...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Fatih A4 B7 bende var, çok memnunum araçtan fakat B8 bam başka olmuş. Gönül ister ki B8.
Modeli gözmeden marka sıralaması yaparsam kendimce.
Mercedes
Audi
Bmw
Opel

Buna modelleri de harmanlayınca
Audi A4 B8
Bmw 5.20d
Mercedes C180
Opel İnsignia

Sıralama model girince değişiyor lakin, sıralamam da Opel çok istikrarlı.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Doğru, Audi A4 B8 kasa 2. el 2.0 7 ileri multitronik dizel de çok iyi bir tercih. Ben olsam düşünmeden A4 alırım ama mercedes de toruna mirastır, aklımı çeler. Insignia son seçeneğim olurdu.

A4 kullanıcısı olarak tavsiye ederim yalnız küçük bi düzeltme yapayım Emre abi,A4'ler 7 ileri değil 8 ileri.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok illaki mercedes opeli katlar geçer her türlü ama c 180 bana mercedes havası vermiyor nedense onun yerine 5 kasa bmw daha mantıklı duruyor veya a4 insignia bu seçenekler sırasında sonra olur tabi ama mercedeste bende 1. sırada olmaz...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
yok illaki mercedes opeli katlar geçer her türlü ama c 180 bana mercedes havası vermiyor nedense onun yerine 5 kasa bmw daha mantıklı duruyor veya a4 insignia bu seçenekler sırasında sonra olur tabi ama mercedeste bende 1. sırada olmaz...

C serisinin içi çok küçük geldi bana ben bindim arabaya kafam tavana değiyodu. :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
c180 cok guzel bızım renta car da beyaz tav oluyorum arabaya audı hıkaye kalıyor onun yanında 100 bınlara param olsa hıc olmassa derım bmv merso bınerım audıye 100 bın vermem mantıgıma yatmıyor :D
c180 dusunuyosan sıfır al bmv de alabılırsın ınsıgyada cok guzel ben karasız kalırdım ama o paralarda ınsaıgya fullunu bınmekte var :D

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar para verip tüp takacaksanız ne insignia ne de c180 K almayın ...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
c180 cok guzel bızım renta car da beyaz tav oluyorum arabaya audı hıkaye kalıyor onun yanında 100 bınlara param olsa hıc olmassa derım bmv merso bınerım audıye 100 bın vermem mantıgıma yatmıyor :D
c180 dusunuyosan sıfır al bmv de alabılırsın ınsıgyada cok guzel ben karasız kalırdım ama o paralarda ınsaıgya fullunu bınmekte var :D

Audi dizel olmasına rağmen, c180'e göre fiyatı daha uygun.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
dızel sarmıyor benzın power kafam bozlursa lpg power :D
ısın sakası c180 veya ınsıgya lpg takılcaksa zaten almanın mantıgı yok bıde sıfır arac :D
ama ben dızelı sevmedım sevemedım motor sesı benı felc edıyor :)