İnsanlık fakiri araba düşmanları...

suphi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son 4 ay içinde, önce arabamın sol dikiz aynasını, zorla aksi yöne çevirdiler yaptırdım, arka camdaki anteni söktüler, halen aynı şekilde bekliyor, sol ön çamurluğa tekme atmışlar, bu günde sağ dikiz aynasının yerinden çıktığını fark ettim, kontrol ettiğimde üzerinde ayakkabı izi vardı, sanırım birisi üzerine basmış ağırlığı kaldıramayınca kırılmış...
Bunların hepside farklı yerlerde başıma geldiği için de özellikle yapıldığını düşünmüyorum ancak bunu yapanlar .......
insanlık fakiri ( ancak böyle yazabiliyorum, aklımdan geçenleri) kişiler,
nasıl bir zihniyete sahipler anlayamıyorum. İnsanların mallarına zarar vererek nasıl bir haz duyuyorlar yada eğlenebiliyorlar bilemiyorum.
Sadece paylaşarak sinirimi biraz azaltmak istedim, teşekkürler...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun çok can sıkıcı bir hadise insan kaza yapsa zoruna gitmiyor da bu tarz şeylerden aracına birşey olursa çok sinir oluyor sana hak veriyorum ben de ................. yaptığım noktalamayla onların kulaklarını fazlasıyla ama fazlasıyla çınlatıyorum.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle tipler adamı katil eder valla geçmiş olsun

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oluyor Maalesef, çarpıp kaçarlar, çizerler haber vermezler sabah gelirsin ayna kırık, çamurluk yamuk....can sıkıcı durumlar...geçmiş olsun

CaptaiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gemiresimleri.com
Rezillik başka bişey değil insan olamaz bunları yapanlar biz ne kadar aracımıza özen göstersek onlar o kadar içine ediyorlar.

Geçmiş olsun

abdullah79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pislikler vs vs............