ImageShack Resimlerini Açamayanlar.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Kurbağalar daha iyi olmuş, en azından boyutları küçük.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imageshack in iyi yanı resimlerinizi google indexe ekliyor haliyle resmin ismine göre bir aramada birileride tıklayabiliyor yada o konuya resim serverlarda çok uzun süre kalabiliyor tıklanma oldukça benim imageshackde 3-4 yıl önce eklediğim resimler hayla duruyor misal..

tinypic da reklam çok var ayrıca resimler hiç uzun ömürlü değil hemen siliyorlar birde bazen o resmin yerine kelalaka resimler çıkıyor :D ben bir keresinde bir foruma cosworth resmi koymuşdum 5-6 ay sonra forumdaki resim değişmiş elinde bira olan gülen bir kadın resmi vardı :D :D

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla photobuckette üniversiteye ilk girdiğimden beri kullanıyorum 7 yıl oldu hala resimler silinmedi ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En basiti dns ayarları dns ayarlarınızı sürekli değiştirin netti sınır ve sorunsuz gezin
trky dns programı onu yükleyin yarım satte bir en hızlı dns yi secip dursun sizde hızlı ve sınırsız netin keyfini cıkarın

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Sıteye uyelık acınca gerı eskı halıne gelıyor

forumun farklı farklı yerlerinde kaç sefer yazdım bilmiyorum ama herkes tek tek üye olana kadar sadece site url'si kayıt ettirilse bütün herkes görebilir. zaten kurbağanın üstündeki yazıda da bu yazıyor.

zaten fotolar da açılmış gibi duruyor

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
En basiti dns ayarları dns ayarlarınızı sürekli değiştirin netti sınır ve sorunsuz gezin
trky dns programı onu yükleyin yarım satte bir en hızlı dns yi secip dursun sizde hızlı ve sınırsız netin keyfini cıkarın

Teşekkürler denedim ve gerçekten internetim canavar gibi oldu.Tekrar teşekkürler