ilk vine denemem :)

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne zamandır şu amerikada insanların polislere yaptığı "I dont answer any question" yada "am I arrested ? or am I free to go?" videolarını izlerken kapıda polise nasıl davranılmalı videosu aklıma geldi.Hemen akabinde behzat ç. nin bir sahneside aklıma gelince bu vine i çekme ihtiyacı duydum.Aslında çok güzel replikler var o lafları demeden önce ama lanet olası vine 7 saniye :) umarım beğenirsiniz :)

https://vine.co/v/hwgL1nZ0qLa

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah yoldalar :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hehehehe aramız da fark var :D biz arama iznini adama bir gösterdik ki ayakta teslim olur heheheheheh

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Cehaletimi mazur görün. Ben ses duyamıyorum.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cehaletimi mazur görün. Ben ses duyamıyorum.

Ses çok kısık zaten birde kısa süreli olunca anlamak güç oluyor. Birinci kısımda yabancılarda ingilizce "arama izniniz olmadan size evi gösteremem" diyor, ikinci kısımda Türklerde "al sana arama izni" deyip eliyle baş parmak işaret ve orta parmağın arasında olan işareti yapıyor :D

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses çok kısık zaten birde kısa süreli olunca anlamak güç oluyor. Birinci kısımda yabancılarda ingilizce "arama izniniz olmadan size evi gösteremem" diyor, ikinci kısımda Türklerde "al sana arama izni" deyip eliyle baş parmak işaret ve orta parmağın arasında olan işareti yapıyor :D

senin böyle anlatman kopardı abi beni :D bu arada sesi açmak için video ekranının sol üst köşesindeki simgeye 1 kere tıklamanız gerekiyor :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yav arkadaşlar kırk kere denedim. Görüntü yok anladığım kadarıyla fakat ses de yok bende. Sorun benim bilgisayarda mı acaba diye başka videolar falan açtım. Olmuyor! Çatlayacam şimdi! :)