ilk kez yaşadığım 2 sorun

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar dün gündüz aracı kullanırken özellikle baslı şarkılarda orta gövdeden yada ben ordan geldiğini düşünüyorum bas vurdukça cızırtı geliyor daha önceden farketmemiştim yada yeni başladı ama titremeye bağlı olduğunu düşünmüyorum çünkü çok bozuk yollarda böyle bir ses yok sadece müzik çalarken geliyor ayrıca gündüz kullandım aracı akşam tekrar bindiğimde necvox kafayı yedi normalde dvd ipod tel vs radyoya geçmesi gerekirken geçmiyordu dvd oynatırken bile dvd yi oynatmasına rağmen sesi vermeyip radyo çalmaya devam ediyordu kontağı kapatıp açtım vs hiç birşey fayda etmedi en son naviye girince aux cihazı bağlı yazdı ve düzeldi böyle birşey yaşayan varmı daha önce?

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
Ynt: ilk kez yaşadığım 2 sorun

necvox problem desenize ...
ben tüm sorunlarınızın onunla alakalı olduğunu düşünüyorum....
geçmiş olsun...  garantiden değiştirirler sanırım, bu işin sonunda sizin necvoxu..

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Baslı parçalarda benim farkettiğim kadarıyla emniyet kemeri kolonundaki kemer yükseklik mekanizması cızırtı yapabiliyor, yüksek ses kulağa ve kemen tertibatına zararlı anlayacağınız :)

Cyclone da benzer ses karışıklığını gidermek için Aux tuşuna birkaç kez basmak gerekebiliyor; malum aracın cd çaları,radyosu ile usb çalarıyla Cyclone/Necvox un müzik çalarları farklı kanaldan ses veriyorlar.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
necvox problem desenize ...
ben tüm sorunlarınızın onunla alakalı olduğunu düşünüyorum....
geçmiş olsun...  garantiden değiştirirler sanırım, bu işin sonunda sizin necvoxu..
aslında bir problem yaşamamıştım şuana kadar sadece kamera değişmişti birkez garantiden buda 2. oldu başka bir sıkıntısı da yok ama cızırtı rahatsız edici değil ama umarım ses sorunu tekrarlamaz

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

czırtı bende de bazen ortaya çıkıyor bazen yok oluyor pek sallamıyorum

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu cızırtı bende, youtubedan indirdiğim biraz kalitesiz klipleri oynatırken sesi 40 'ın üzerine çıkardığımda geliyor, eğer aynı sesten bahsediyorsak. Zaten normal radyoda 10 u geçmiyorum ses seviyesinde ama klip izlerken, indirdiğiniz videonun kalitesine göre ses seviysindede bariz farklar oluyor bildiğiniz üzere, o yüzden 40, özellikle 42-43 ten sonra bir cızırtı oluyor.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sağolun cevaplar için ama benim şöyle mesela ipoddan dinlerken 3-4 bile çok yüksek ses veriyor ve 1 de bile dinlenebilcek seviyede oluyor bu yüzden sesle orantılı mı diye test edemiyorum ve her zaman olmuyor sizinde dediğiniz gibi mesela bu konuyu açtığımdan beri gözlemliyorum yine hiç bir sıkıntı yok ama farkettiğim birşey sesi açtıkca bir çoğalma olmuyor sanki yani sesi açtıkca cızırıtı iyice artıp dinlenmiycek seviyeye ulaşmıyor 2. sorunu zaten birdaha tekrarlamadı ilki de arasıra çıkıyor gibi fazla dert edilcek birşey değil sanırım

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

nası bi cızırtı var ve bu cızırtı için servisle görüştünüz mü

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

PysCo link' Alıntı:
cızırtı orta gövdeden gelen bir cızırtı müzik başlayınca oluyor ama sadece ipoddan dinlerken

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

astraowner link' Alıntı:
[quote author=PysCo link=topic=2218.msg46771#msg46771 date=1316111412]
cızırtı orta gövdeden gelen bir cızırtı müzik başlayınca oluyor ama sadece ipoddan dinlerken
[/quote]

servise geldiniz mi peki arıza için