İlk hasarimizi aldık :(

detay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İlk hasarimizi aldık :(

geçmiş olsun benim de avm'de kapıyı bakmadan açan bir vatandaşın yaptığı nazarlığım var.

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

cihan seker link' Alıntı:
Tekrar teşekkürler iyi dilekler için. Sanırım kasko şirketi servisle anlaşmalıdır çünkü aracı alırken orda yaptırmıştım. Groupama sigorta. Gerçi sizin dediginiz gibi servis kapıyı büyük oranda boyayacak olursa o da problem. Sanırım benim ilk önce kaskoyu bir aramam lazim. Neyse bakacağız artik bir çaresine.
gecmis olsun Allah daha buyugunden korusun. kaskoya yada servise gitmeden once ilk is iyi bir yikamacida yıkatıp biraz pasta yaptirin. tahminimce gorunur boyutta bisey kalmaz fotolardan anladigima gore.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Geçmiş olsun hocam. Eminim çok üzülmüşsünüzdür ama sıfır araca böyle oldu mu, "nazar çıktı" derler. Arkadaşlara katılıyorum rötuşla kapatın, kalsın :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam cok geçmiş olsun. Allah bidaha kaza bela vermesin

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt: Ynt: İlk hasarimizi aldık :(

Sağol mücahit hocam gerçekten nazar değdi arabaya. Yolda giderken herkes donup bir daha bakıyordu. Bugün dersten sonra bi yikamacim var daha önceden gittiğim. Ona bir ugrayayim bakayım. Umarım hallolur. :)

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun bence rötuş harici hiçbir işlem yaptırmayı...

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun.
Resme göre boya kalkmasi var. Tirnak ile seviye farki hissediliyor , degil mi? Bu durumda pasta olmaz. Pasta yalnizca boya kalinligi kapsaminda olan cizikleri  seviye farkini asindirarak cizik görüntüsünü kaybeder.

Arkadaslarin dedigi gibi rütus, siritirsa mini onarimdan lokal boya.֖ncesindeki resimleri saklarsiniz, boyanin neden oldugunu satarken aciklamada yardimci olur.

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle geçmiş olsun bence kesinlikle mini onarım veya boya yaptırmayın, aracınız daha yeni sizi anlıyorum insanın canı çok sıkılıyor lakin hemen hemen her uzun yolda böyle ufak tefek taş sıçramaları olacaktır. Her defasında mini onarım yapsak her tarafımız yama olur. Onun için öncelikle pasta yaptırıp geri kalan kısma da rötuş yaptırın, inanın belli bir süre sonra siz bile onun orada olduğunu unutacaksınız.Ayrıca boya kalkmasının oradan diğer tarafa doğru devam etmesi gibi bir şey de söz konusu değil.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

cihan seker link' Alıntı:
Sağol mücahit hocam gerçekten nazar değdi arabaya. Yolda giderken herkes donup bir daha bakıyordu. Bugün dersten sonra bi yikamacim var daha önceden gittiğim. Ona bir ugrayayim bakayım. Umarım hallolur. :)

Cihan hocam araçlarımızı temiz kullanmayı seviyoruz ama temizken garanti nazar değiyor :) o yüzden pisletip öyle gezelim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk