İlçemde terörist saldırı...

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
:( Bomba yüklü aracın ilçe emniyet binasına saldırısı sonucu şehit verdik...Çok sayıda yarlı var...Yaşam durdu..Vatandaş tedirgin...Teröistin biri çalıştığım binanın arkasında sağ yakalandı...ALLAH bildiği gibi yapsın bu şerefsizleri...Çocukların arabalarda kan revan içinde hastaneye götürülüşünü gürdüm...Daha fazla dayanamadım....:( Şehit sayımızın artmasından endişe ediyorum...

Vatanın bütünlüğüne ve birliğine saldıranları lanetliyorum...ALLAH belalarını versin...

154544_10150923633977250_1997402342_n.jpg

...

Emniyet önünde patlama ilk görüntüler

Son düzenleme:

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ve bunu yapanlara lanet olsun.

açılım açılım deyipte bunları bu hale getiren ve azdıranlarada lanet olsun. :sopa:

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bu durumun suçlusu bıraz da bızız etrafımıza karsı bıraz duyarlı olalım suphe ettıgımız durumları insanları bu tarz illegal örgütlere sempati duyanları ıhbar etmeyı bılelım.. Bır umursamazlıktır gıdıyor..
Polisın işi ,Ne arayacam sonra benim başıma bir iş gelir gibi düşünebilirsiniz...
Kesinlikle ihbarcının takıbı soz konusu değil kimlik bilgileriniz sorulur vermek istemeyen vermez ve deşifre olmanızın imkanı yok...
Unutmayın ihbar veya şikayet olmadan kolluk bir başlangıç yapamaz ancak bu durumda görevini yapmak zorundadır.
Ölenlere rahmet yaralılara acil şifalar dilerim..

oddo54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duyarlı TÜRK insanı bu sekılde hala susup buralarda lanet olsun , kahr olsun vb gıbı konusursak bunlar daha da cok yapacakLar..

RABBIM bunlara fırsat vermesin..

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanı bozuk şerefsizler...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bu durumun suçlusu bıraz da bızız etrafımıza karsı bıraz duyarlı olalım suphe ettıgımız durumları insanları bu tarz illegal örgütlere sempati duyanları ıhbar etmeyı bılelım.. Bır umursamazlıktır gıdıyor..
Polisın işi ,Ne arayacam sonra benim başıma bir iş gelir gibi düşünebilirsiniz...
Kesinlikle ihbarcının takıbı soz konusu değil kimlik bilgileriniz sorulur vermek istemeyen vermez ve deşifre olmanızın imkanı yok...
Unutmayın ihbar veya şikayet olmadan kolluk bir başlangıç yapamaz ancak bu durumda görevini yapmak zorundadır.
Ölenlere rahmet yaralılara acil şifalar dilerim..

çok doğru yazmışsın sonuna kadar katılıyorum. bizim korkakça yaklaşımımız yüzünden ihbar etmeyi dahi beceremiyoruz.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kokunu kuratacaksın bu şerefsızlerın başka caresı kalmadı artık :(

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah bunlara fırsat vermesin, ellerinden gelse bizi bir kaşık suda boğarlar. Allah Türk polisine, askerine güç kuvvet versin, vatandaşımız da sağduyulu olmalı, en ufak bir şüpheli durumda 155 veya 156 yı aramak gerekir. Şehit olan polis memuruna Allah tan rahmet, ailesine, Kayseri'lilere , sevenlerine ve emniyet teşkilatına baş sağlığı diliyorum. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. Bu kahpe satılmış hainlere karşı Uyanık olmakta fayda var.