İlandaki araç nasıl arkadaşlar?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
111. Yıl Astraları 40-41 gibi bulabilirsin hocam. Yalnız paran hazır olacak pusuya yatacaksın. İlan düştüğü gibi pazarlığı yapıp alacaksın. Yoksa peynir ekmek gibi satılıyor. 2. güne kalmıyor bu araçlar. Ben İskenderun'dan Gaziantep'e boşuna gittim. Birkaç saat içinde satmış eleman.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocamın aracı da güzel hakkaten... Ama dediğin gibi para elde hazır olacak... Şimdi satsam okul var bebek var sıkıntı olur... Şubat tatilinde veya yazın girişeyim ben bu işe en iyisi...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
111. Yıl Astralar o fiyatlara belki bir iki fazlasına satılıyor. Ancak araç temiz duruyor. Dolayısıyla donanım da iyi olduğu için bir miktar pazarlıkla alınabilir. Kaza meselesinin üstünde durulsun. Alttan darbe olup olmadığına bakılsın.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
111. Yıl Astralar o fiyatlara belki bir iki fazlasına satılıyor. Ancak araç temiz duruyor. Dolayısıyla donanım da iyi olduğu için bir miktar pazarlıkla alınabilir. Kaza meselesinin üstünde durulsun. Alttan darbe olup olmadığına bakılsın.

Arkadaşın araba konusundaki hassasiyetini biliyoruz. Bugün yüzyüze görüşemedik. Yarın resimleri getircek ve kaza detaylarını öğrenebilecez. Başka bir arkadaşa düşünüyoruz.. Astra piyasalarını pek bilmiyorum ama bu aralar takip eden arkadaşlar verirse max eder söylerse sevinirim