İkinci elde km'mi,model yılı mı ,donanım mı vs.. hangisi ön plana alınmalıdır?

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

aşağıdaki ilandaki aracı 24500 fiyat nasıl..Araç temiz ,boyasız,kontrolleri yaptırıldı.
aracın 2005 olması sizce dez avantajmı,yoksa 3000-4000 tl verip 2007-2008 astra enjoy almak mı mantıklı.
2005 alma mantıksız mı 2009 'a girdiğimiz şu günlerde..

http://www.sahibinden.com/hatasiz_-...nce_twinportWQQaXQQ11806738WQQpXQQdisplayitem

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim için Km ilk bakılacaklar arasında daha sonra donanım daha sonra da model yılı geliyo 100.000km yi aşmış bi aracın işlevsel bütün parçaları neredeyse ömrünü tamamlamış oluyo bide bunun üstüne araba hor kullanılmışsa resmen başa bela oluyo
linkteki araç bence gayet güzel Km si gayet iyi eğer 3000-4000 ytl verebiliyorsanız aynı model yılında Xenonlu cam tavanlı Ids li bişeyler alın tabi bu benim düşüncem

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
bence öncelik donanımdadır. modele bakmam diyebilirim. arac gayet guzel ama mahoninin dediği gibi eğer biraz daha ekleyebilirsen daha güzel bişiler bulabilirsin gibi geliyo

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim için Km ilk bakılacaklar arasında daha sonra donanım daha sonra da model yılı geliyo 100.000km yi aşmış bi aracın işlevsel bütün parçaları neredeyse ömrünü tamamlamış oluyo bide bunun üstüne araba hor kullanılmışsa resmen başa bela oluyo
linkteki araç bence gayet güzel Km si gayet iyi eğer 3000-4000 ytl verebiliyorsanız aynı model yılında Xenonlu cam tavanlı Ids li bişeyler alın tabi bu benim düşüncem

cosma almak daha iyi olur tabi 3000-4000 verip tabi,
mercek ve xenon sonradan taktırabilirim,cam tavan olmasada olur,
ids zaten bulmak zor ikinci elde varsa bile daha pahalı,
cosonun diğer artı özelliklerini kaçırıyoruz tabi:lastik basınç sensörü,asr,geri kaymayı önleyici sistem,katlanır yan ayna vs..

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değişken çok olunca yorumda zorlaşıyor ama alınacak araç emsallaerine göre daha iyi durumdaysa neden 2005 olmasın!

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu işlerin içinde olan biri olarak diyorum ki
kaportada hata yoksa yürüyen kısma çare bulunur.
aracın fiyatı güzel. tabi daha ucuzunu bulabilirsin ama galeri birazcık daha koymustur üzerine. eger galeri garantili bir şekilde veriyorsa aracı al derim..

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel ve destekleyici yorumlarınız için teşekkürler,
artık 3 yıllık corsam'dan ayrılıyorum,
opel astra h elegance ile devam edeceğim,Allah izin verirse..
Açmış olduğum 'corsa exclusive garage' konusu çok talep görmüştü,
'astra exclusive garage' isimli bir konu açıp burdan devam ederiz artık :)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamamiyle aynı fikirdeyim..

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
eski özel msjlarını siler misin özel msj atıcam.. bu arada benim arabaya bakmanı tavsiye ederim,,