iki tane teyp takılabiliyormu

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada nerede yaptırabiliriz benimde aynı sorunum var astar g aracıma diger boş tarafa pıoneer mp3 çalarımı taktırmak istiyorum yardımlarınız için tşkler.:good:

serpen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her iki teybin, aynı hoparlörlere bağlantısı konusunda sorun olacağını duydum elektronikçi arkadaşlardan, bunu da göz önün de bulundurun...

serpen

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş kasetçalarlıysa teybin bir aparat kaset ve dandik bir mp3 çalara bakıyor iş. sonra 100 lerce şarkı emrinde. tabi iyi bir cd çaların yerini tutmaz ama ben kullanıyorum. gayet güzel. orjinal görüntüyü de bozmamış oluyosun.

cenk58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kendim taktım astra G alttaki boş göze mp3 çalar taktım çıkışını kaset adaptörün uçlarına bağladım elektriğini çakmaktan aldım cd dinlediğim zaman ikisini birden açıyorum aynı hoparlörden sen alıyorum çok kaliteli ses ayarınıda her iki teypten yapabiliyorum direksiyon kumandasıda çalışıyor çok basit bir iş.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikinci teybe neden ihtiyaç duyuyosunuz? ne gereği var?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
iki teybin ortak hoparlör baglantıları nasıl olucak.
Araya aparat konuyosa nasıl bi aparat konuyor. Biri şunu dogru düzgün açıklayabilirmi arkadaşlar.

Ben direkt bagladım Hoparlörleri altta pioneer vardı onun siğortasını attırıyor.

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g,lerde çok uygun bir yer var diğerlerini bilmiyorum elektronikçi arkadaşım rahatlıkla takılacağını söyledi ama ben görüntü hoş olmaz diye orijinal car 400,ü çıkarıp yerine pioneer deh 4950 mp3 taktırdım çok memnunum..

Kardeş ben de geçenlerde car500ü çıkarıp pioneer deh4800ü taktım, malum direksiyondan teyp kontrol gitti. Normalde bir ara aparat var, direksiyondan yeni pioneeer i kullanabiliyorsun. Sen böyle bir şey yaptın mı?

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cenk58 bende de astra cd var kasetçaları çıkarmadan alttakı bölüme cd çalar taktım hopörlörleri ortak kullanamıyorum nasıl başardın. üstelik kendin. aynı hopörlörü iki cihaz aynı anda kullanamaz elektronik bir ayrıcı olmadığı sürece çünkü ikiside aynı anda açılınca teyplerin çıkışlarına zarar verir. ayrıca bunlar yapılabilse de direksiyondan kumanda işini opel bile çözememişken sen nasıl yaptın bilemiyorum. emeğine saygı duyarım ama gerçekten çözebildiysen nasıl yapıldığını foruma ekle ve bütün üyelerin bu konudaki sıkıntıları bitsin. lütfen yazdıklarımı yanlış anlama çünkü gerçekten bu bahsettiğin işi opel ve diğer araba modelleri daha yapamadı
bahsettiğin mp3 çalar IPOD misali bişeyse kaset adaptör de standart kaset yuvasına takılansa ok. o zaman ne gerek vardı zahmet e çakmaklıktan çalışan mp3 ler var şimdi 4 gb kadar kapasiteli

Son düzenleme:

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında güzel bir konu açıldı. yapılabiliyorsa hep beraber çözelim. fikir ve bilgileri birleştirelim.